Mundial 2018. Patryk załamał się po przegranym meczu. Pocieszył go mały kibic z Kolumbii

Mundial 2018. Po przegranym przez Polskę meczu z Kolumbią, obecny w Kazaniu YouTuber, Patryk Lach, opowiedział wzruszającą historię z udziałem jego i małego kibica z Kolumbii.

Stało się! Niedzielne rozgrywki z Kolumbią podopieczni Adama Nawałki przegrali aż 0:3. Po dwóch spotkaniach na swoim koncie mają 0 punktów, co oznacza, że stracili szanse na awans do fazy pucharowej Mistrzostw Świata.

Mundial 2018. Polska-Kolumbia 0:3

Po feralnym meczu świat obiegły zdjęcia załamanych polskich kibiców, którzy przyjechali do Kazania, by wspierać reprezentację. Wśród niepocieszonych fanów futbolu był Patryk Lach, YouTuber z Warszawy. W pewnym momencie stało się coś, co oprócz porażki biało-czerwonych, zapamięta na długo.

Mundial 2018. Wzruszające sceny na meczu Polska-Kolumbia

Gdy polscy kibice załamali się po trzecim golu Kolumbii, Lach zauważył stojącego przy nim małego chłopca. Widząc rozgoryczenie na twarzy mężczyzny, kilkulatek wręczył mu koszulkę reprezentacji Kolumbii, po czym po powiedział:

Nie bądź smutny, to dla Ciebie. Będzie dobrze.

Wzruszony uroczym gestem małego Kolumbijczyka, YouTuber odwdzięczył się, dając mu szalik polskiej reprezentacji. Spotkało się to z życzliwym przyjęciem innych kibiców z Kolumbii, którzy obserwowali całe zajście.

Połowa trybun zareagowała brawami i zaczęła mnie przytulać i życzyć wszystkiego co dobre. I jak tu nie lubić kolumbijskich kibiców?

Wzruszające zdarzenie udowadnia, że mimo bolesnych porażek, sport, a w tym przypadku piłka nożna potrafi łączyć. 

 

Mundial 2018. Mały Kolumbijczyk pociesza Polaka

Patryk Lach to jeden z najpopularniejszych polskich YouTuberów, zajmujących się tematyką gry FIFA. Wraz z innymi kibicami, obecny był na dwóch meczach naszej reprezentacji.

Przypominamy, że ostatni mecz podczas tego turnieju Polska zagra z Japonią już w czwartek o godz. 16.00.

Drodzy Czytelnicy!
Wasz głos jest dla nas bardzo ważny. Piszcie do nas na adres buzz_redakcja@gazeta.pl.
Czekamy na Wasze listy - Redakcja Buzz.gazeta.pl

STUDIO MUNDIAL SPORT.PL. Polska - Kolumbia 0:3. Koniec marzeń Polaków. "Nie pasujemy do światowej elity"

Więcej o: