Masz dobry wzrok? Powiedz, gdzie jest królik. Spróbuj odnaleźć go wśród stada kotów

Jeśli uważasz się za osobę spostrzegawcza i lubisz zagadki, mamy coś dla Ciebie. Spróbuj odnaleźć królika wśród całej gromady kociaków.

Gergely Dudás - Dudolf jest zdecydowanie naszym ulubionym rysownikiem. Dlaczego? choćby dlatego, że jego obrazki niezmiennie dają nam mnóstwo frajdy. Nie dość, że kolorowe i słodkie, zawsze niosą za sobą też małą zagadkę.

Tak jest również i tym razem. Węgierski artysta zaprezentował swoim fanom kolejny już obrazek, na którym wśród pokaźnego stadka zwierzaków ukrył osobnika innego gatunku. Tym razem w tłumie kotów musimy znaleźć króliczka. 

Gotowi?

Znajdź króliczkaZnajdź króliczka Fot. Gergely Dudás - Dudolf

W oczy rzuca się zielony kocur, kotka z różową kokardką, osobnik w cylindrze i taki z wyjątkowo długą szyją... Po drodze znaleźliśmy nawet kilka myszek. Ale gdzie jest królik? 

Jest, tego jesteśmy pewni w stu procentach i mamy nadzieję, że Wam również udało się go odnaleźć. jeśli nie, rozwiązanie zagadki znajdziecie poniżej.  

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Gdzie jest królik? Tutaj!

Rozwiązanie zagadkiRozwiązanie zagadki Fot. Gergely Dudás - Dudolf

Jeśli spodobała Wam się ta zagadka, więcej podobnych, a nawet całkiem innych zadań znajdziecie TUTAJ. Ta była zbyt prosta? zapewniamy, że z listkami i żabką nie będzie już tak łatwo! Ciekawi? Zobaczcie TUTAJ.

Gdzie jest żabka?Gdzie jest żabka? Fot. Gergely Dudas-Dudolf

A może tak jak my ulegliście urokowi obrazków serwowanych od czasu do czasu przez Dudolfa? Jeżeli tak, koniecznie zajrzyjcie na jego Facebooka i bloga, gdzie zachwycać się można innymi zagadkami i kolorowymi obrazkami jego autorstwa. Polecamy!

Więcej o: