Mieszkaniec Piły wyrzucił telewizor przez okno po przegranym meczu Polska-Senegal. Policja go ukarała

Mieszkaniec Piły po przegranym meczu Polska-Senegal nie wytrzymał. Chwycił telewizor, podszedł go okna i go wyrzucił w złości. Kilka godzin później do jego drzwi zapukała policja.

Mecz Polska-Senegal skończył się, jak wszyscy pamiętamy, dość spektakularną porażką - pomimo dwóch strzelonych przez nas goli (w tym jednego samobója). Jeden z mieszkańców Piły nie wytrzymał emocji, które zgotowali mu 19 czerwca piłkarze polskiej reprezentacji, i w przypływie szału wyrzucił telewizor przez okno. O jego wyczynie dość szybko dowiedzieli się policjanci, którzy równie szybko ustalili, skąd telewizor wyleciał i przyszli z wizytą.

Mężczyzna wyrzucił telewizor, bo się zdenerwował

Funkcjonariusze z Wydziału Prewencji z Komendy Powiatowej Policji w Pile przesłuchali zdenerwowanego kibica. Zeznał, że "był bardzo zły, ponieważ reprezentacja Polski poniosła porażkę w pierwszym meczu na mundialu i w związku z tym wyrzucił przez okno z drugiego piętra telewizor", jak czytamy w komunikacie Komendy Powiatowej Policji w Pile.

46-letni mężczyzna został ukarany karą grzywny za "nieodpowiedzialne zachowanie" w wysokości 500 zł. Jak tłumaczą policjanci, telewizor wyrzucony przez okno z drugiego piętra mógł kogoś zabić.

Nie wiemy, co zrobił po przegranym meczu Polska-Kolumbia. Dobrze, że już nie miał telewizora, ale strach pomyśleć, jak ta przegrana musiała go zdenerwować.

Mundial 2018: Memy po meczu są bezlitosne

To był pierwszy mecz naszej reprezentacji i od razu strzeliliśmy dwa gole. W tym jeden sobie. Internauci byli bezlitośni dla naszych piłkarzy - te memy po meczu przejdą do historii:

Więcej o:
Komentarze (37)
Piła. Wyrzucił telewizor przez okno po przegranym meczu Polska-Senegal. Policja go ukarała
Zaloguj się
 • ant777

  Oceniono 28 razy 28

  Meczu Polska - Japonia nie będę oglądał, bo będę łapał telewizory pod blokiem.

 • tilow3

  Oceniono 12 razy 12

  Pewnie uczestniczył w programie "kup telewizor! zapłać połowę, a jeśli nasi dotrą do ćwierćfinału, podarujemy ci resztę" i co? nie dość, że zakup to jeszcze musiał oglądać i jednak zapłacić... i dojdzie rachunek z sądu. A niby sport to zdrowie....

 • def11

  Oceniono 9 razy 9

  Obywatel niewinny, wyrzucił bez żadnego trybu, ale to był imperatyw moralny.

  ps. Grzywną powinna być reprezentacja ukarana

 • siwywaldi

  Oceniono 9 razy 7

  Kozak to on by był, jak by wypierd... przez to okno ważącego 120 kg "Rubina". :-))

 • figo geims

  Oceniono 6 razy 6

  Jestem zdania PZPN powinien zwrócić pieniądze za telewizor temu panu i zapłacić mandat. BO KTO POMPOWAŁ TEN BALON?

 • le5szek

  Oceniono 4 razy 4

  Piłem w Spale, spałem w Pile... czy jakoś tak.

 • tadjan

  Oceniono 10 razy 4

  zaraz zabić....... pijany ksiądz w Zakopanem kazał zlinczować dziennikarkę i przeżyła, choć hołota katolska ostro się za nią brała!

 • jebuem

  Oceniono 3 razy 3

  dwa razy potrzebowałem pomocy policji, ze względu na akty wandalizmu, ani razu nie otrzymałem pomocy. przy zgłaszaniu popełniania przestępstwa (odszkodowania na kilkadziesiąt tysięcy) odwodzili mnie od zgłaszania sprawy bo i tak nie ujmą sprawcy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX