Mieszkaniec Piły wyrzucił telewizor przez okno po przegranym meczu Polska-Senegal. Policja go ukarała

Mieszkaniec Piły po przegranym meczu Polska-Senegal nie wytrzymał. Chwycił telewizor, podszedł go okna i go wyrzucił w złości. Kilka godzin później do jego drzwi zapukała policja.

Mecz Polska-Senegal skończył się, jak wszyscy pamiętamy, dość spektakularną porażką - pomimo dwóch strzelonych przez nas goli (w tym jednego samobója). Jeden z mieszkańców Piły nie wytrzymał emocji, które zgotowali mu 19 czerwca piłkarze polskiej reprezentacji, i w przypływie szału wyrzucił telewizor przez okno. O jego wyczynie dość szybko dowiedzieli się policjanci, którzy równie szybko ustalili, skąd telewizor wyleciał i przyszli z wizytą.

Mężczyzna wyrzucił telewizor, bo się zdenerwował

Funkcjonariusze z Wydziału Prewencji z Komendy Powiatowej Policji w Pile przesłuchali zdenerwowanego kibica. Zeznał, że "był bardzo zły, ponieważ reprezentacja Polski poniosła porażkę w pierwszym meczu na mundialu i w związku z tym wyrzucił przez okno z drugiego piętra telewizor", jak czytamy w komunikacie Komendy Powiatowej Policji w Pile.

46-letni mężczyzna został ukarany karą grzywny za "nieodpowiedzialne zachowanie" w wysokości 500 zł. Jak tłumaczą policjanci, telewizor wyrzucony przez okno z drugiego piętra mógł kogoś zabić.

Nie wiemy, co zrobił po przegranym meczu Polska-Kolumbia. Dobrze, że już nie miał telewizora, ale strach pomyśleć, jak ta przegrana musiała go zdenerwować.

Mundial 2018: Memy po meczu są bezlitosne

To był pierwszy mecz naszej reprezentacji i od razu strzeliliśmy dwa gole. W tym jeden sobie. Internauci byli bezlitośni dla naszych piłkarzy - te memy po meczu przejdą do historii:

Więcej o: