Mundial 2018. Takiej promocji jeszcze nie było. Barman stawia kolejkę, jeśli piłkarz zaliczy wywrotkę

Mundial 2018. Dziś mecz Brazylia-Serbia. Na nietypowy pomysł promocji wpadł właśnie właściciel brazylijskiego baru, który za każdą wywrotkę Neymara obiecuje darmowy alkohol.

Chcąc przyciągnąć klientów, jeden z barów w Rio de Janeiro przygotował specjalną promocję na dzisiejszy mecz piłkarzy Brazylii z Serbią. Po każdym upadku Neymara na murawę oferuje... darmowe drinki.

Mundial 2018. Darmowa kolejka za każdy upadek Neymara

Teatralny talent piłkarza postanowił wykorzystać właściciel jednego z pubów w Rio de Janeiro. By zachęcić klientów do oglądania meczu w jego lokalu, na Facebooku opublikował post ze zdjęciem napastnika "Canarinhos", podpisując je: 

Po każdym upadku Neymara darmowa kolejka shotów.

Mundial 2018. Faule Neymara Jr.

Do tej pory, po zaledwie dwóch kolejkach spotkań mundialu, Neymar okazał się najczęściej faulowanym zawodnikiem. O jego efektownych upadkach mówiło się więcej, niż o dobrych akcjach podczas rozgrywek.

W meczu ze Szwajcarią odnotowano na nim 10 fauli, a z Kostaryką - cztery. Na murawę upadał jednak o wiele częściej, symulując nieprzepisowe zagrania rywali.

 

Mundial. 2018. Mecz Brazylia-Serbia

Przypomnijmy, że dziś w Moskwie odbędzie się mecz Brazylia-Serbia. Aby zapewnić sobie awans z grupy E, drużyna Neymara musi w najgorszej sytuacji doprowadzić do remisu.

Znając aktorskie umiejętności piłkarza, można wyobrazić sobie moc kaca kibiców, którzy odwiedzą bar w dzielnicy Vila Penha. Ile fauli obstawiacie tym razem?

Więcej o: