Mundial 2018. MEMY PO MECZU. Niemcy odpadają, Korea tryumfuje, radują się Polacy. Nie jesteśmy najgorsi

Mecz Niemcy-Korea już za nami. Mundial 2018 kończy się nie tylko dla Polski. I choć powszechnie wiadomo, że nie należy cieszyć się cudzym nieszczęściem, w Polsce sypią się prześmiewcze memy. W końcu mistrzowie świata wracają do domu przed nami!

Jak Polacy mają przełknąć porażkę swojej reprezentacji na mistrzostwach świata? Na przykład szukając rekompensaty w cierpieniu. A tą całkiem niezależnie od nas okazał się udział Niemców w mundialu. Mecz Niemcy - Korea zakończył się porażką naszych zachodnich sąsiadów!

Mundial 2018. Niemcy wracają do domu, Korea tryumfuje

Bo jak to możliwe, że mistrzowie świata w piłce nożnej, nie wychodzą z grupy i wracają do domu wcześniej niż Polacy? Niemożliwe! A jeszcze fakt, że mistrzami są Niemcy... Cóż, nie oszukujmy się, porażki sąsiadów zza zachodniej granicy od lat cieszą niektórych mieszkańców naszego kraju. A to ciągle nie wszystko...

Po meczu Polska-Kolumbia w mediach na całym świecie grzmiano, że polska reprezentacja jest największą porażką mundialu 2018. I co? I to nie prawda! Największą porażką są Niemcy. Mistrzowie świata wracają do domu przed nami. 

Mecz Polska - Japonia. Polacy uratują swój honor?

Mundial 2018 dla Polski niby się już skończył, ale jednak nie. Kiedy Niemcy mogą już pakować walizki i wracać do domu, my wychodzimy jeszcze na murawę. Czy to nie sukces? Jesteśmy na mundialu dłużej niż mistrzowie świata!

Mecz Polska-Japonia już dziś o godzinie 16! Trzymamy kciuki za biało-czerwonych!

WAGs na mundialu 2018.

STUDIO MUNDIAL SPORT.PL. Mistrzowie świata zawiedli. Sprzątanie trzeba rozpocząć od Loewa?

Więcej o: