29-latka wjechała w dom, bo szukała czegoś w torebce. Zatrzymała się w salonie

29-latka straciła panowanie nad kierownicą, bo szukała czegoś w torebce. W efekcie ścięła kawał pola z żytem i wjechała ludziom do salonu w domu.

Do wypadku doszło z samego rana w Grabowie Nowym w powiecie kozienickim. 29-latka tłumaczyła potem policjantom, że schyliła się, żeby poszukać czegoś w torebce. Kiedy jej auto zjechało z drogi, było już za późno, żeby zrobić cokolwiek. Kobieta straciła panowanie nad kierownicą, wjechała w pole z żytem, ścinając efektownie jego kawałek i nie wyhamowała przed domem mieszkalnym. Wbiła się w ścianę, wjeżdżając swoim oplem w jeden z pokoi.

Nikomu nic się nie stało - kobieta wyszła z wypadku bez szwanku, w domu nikogo nie było. Kierująca pojazdem była trzeźwa. Za spowodowaną kolizję otrzymała mandat i punkty karne.

Policja przy okazji tego nietypowego wypadku apeluje o rozwagę w czasie jazdy. Chwila nieuwagi może skończyć się o wiele gorzej, niż w tym przypadku. Takie same efekty, jak grzebanie w torebce, może mieć prowadzenie samochodu i jednoczesne rozmawianie przez telefon.

Więcej o:
Komentarze (4)
Grabowo Nowe. 29-latka wjechała w dom, bo szukała czegoś w torebce. Zatrzymała się w salonie
Zaloguj się
 • bodzio24680

  Oceniono 2 razy 2

  Salon! - och te nowomodne słowa

 • plastikpiokio

  Oceniono 2 razy 2

  a gdzie komentarze z dnia wczorajszego ??? w smietniku bo się nie podobały ?

 • sylenth

  Oceniono 1 raz 1

  u mnie podobnie - babka jechala na impreze i chciala podniesc kwiatki z podlogi bez zatrzymywania auta przez co przestawila moje zparkowane

 • mccudden

  0

  sprawa oczywiście medialna, taki newsowy michałek. To ja zapytam z czego wybudowany był ten dom, że babka, jadąc zwykłym samochodem, a nie Rosomakiem, po przejechaniu i ścięciu jakiegoś żyta, nadal jadąc po nierównym terenie i wytracając prędkość..(jakiś choćby umowny płot też tam pewnie był, chłopi zawsze grodzą pole od obejścia) wbija się w mur z taką mocą, że to wygląda na strzał z pepanca.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX