[MEMY] Mundial, mundial, po mundialu. Polska prawie uratowała honor, wracamy do domu

Mundial 2018 oficjalnie przechodzi dla polskiej reprezentacji do historii. Lepszy był od nas Senegal, lepsza Kolumbia. Tylko Japonia nie dała nam rady i chwała im za to, bo honor (prawie) został uratowany. Wracamy do domu!

Mundial 2018 to dla Polaków już historia. Istnieją wprawdzie jakieś szanse, że jeszcze wyjdziemy z grupy (Kolumbia zostanie zdyskwalifikowana, Japonia zrezygnuje sama, a Senegal uzna wyższość Polski) ale bądźmy szczerzy, są one stosunkowo niewielkie. 

Mecz Polska - Japonia - honor prawie uratowany

Mieliśmy grać o mistrzostwo, jesteśmy jednym z największych rozczarowań mundialu. Nie wyszliśmy z grupy, przegraliśmy dwa mecze, honor obroniliśmy w potyczce Polska- Japonia jedną, samotną bramką. I choć fakt, że w ostatnim meczu udało nam się zwyciężyć, rozgrywka nie należała do szczególnie udanych. 

Na boisku było najzwyczajniej w świecie nudno. Przez zdecydowaną większość meczu nie działo się nic, na co można by zwrócić szczególną uwagę. Aż padł gol. Znienacka. Ciągle zachodzimy w głowę, jak to możliwe. 

Zobacz memy po meczu Polska Japonia: Sensacja. Wygraliśmy, ale... Nadal nie wychodzimy z grupy

Mundial 2018 - Polska reprezentacja nie wyszła z grupy

O tym, że będzie słabo, wiedzieliśmy już w trakcie meczu Polska - Senegal. Na boisku działy się złe rzeczy, a apogeum beznadziei osiągnęliśmy po strzale samobójczej bramki. 

Jeśli po tej rozgrywce ktoś miał jeszcze nadzieję, że będzie dobrze, pożegnał się z nią w meczu Polska - Kolumbia. Po nim chciało się już tylko rzęsiście wylewać łzy. 

Politycy kibicowali Polakom

Za polską reprezentację kciuki trzymali nie tylko szarzy obywatele, ale i najważniejsi w państwie. Andrzej Duda na przykład, żarliwie dopingował biało-czerwonych w towarzystwie małżonki, a po przegranej z Kolumbią przekonywał, że nie warto się załamywać, trzeba otrzeć łzy i ruszyć do przodu. 

Mundial 2018 się (dla nas) skończył. Reprezentacja wraca do Polski

Co teraz? Niewiele. Możemy już tylko czekać na powrót biało-czerwonych i liczyć na to, że w przyszłości będzie lepiej. I oby było, bo z jakiegoś powodu piłka nożna bywa w naszym kraju sprawą narodową. Ważniejszą niż cokolwiek innego, co dzieje się aktualnie w Polsce. 

STUDIO MUNDIAL SPORT.PL. Polska wygrywa z Japonią 1:0, ale zachwytów nie ma. "Skurcz Grosickiego polskim symbolem tego mundialu"

Więcej o:
Komentarze (6)
Mundial 2018. Memy po mundialu. Polska wraca do domu. Honor prawie uratowany
Zaloguj się
 • tilow3

  Oceniono 9 razy 9

  Usłyszane od pisowca - "nasi jak nasi, najważniejsze że Niemcy też!". Zastanawia mnie, co mają w głowach zwolennicy Jarosława? oni tak sami z siebie, czy to jest wrodzony ten "stan umysłu"?

 • jakub13579

  Oceniono 3 razy 3

  Wracajo, wracajo, pewnie ze wracajo. szydlo tez tak wracalo tylko ze nie z pod Stalingradu. a z Brukseli. Za to zdobylo 27 : 1 a Lewandowski zero, null, i prezes pewnie mu nic nie przyniesie. a szdlo dostalo cala cieplarnie roslinnosci.

 • kataryniarski

  Oceniono 3 razy 3

  Do HYMNU:

  Nic się nie stało,
  Polacy, nic się nie stało!

  :P

  Podobno następnym mundial przed meczem będą to śpiewali zamiast Mazurka...

 • bmarten

  Oceniono 1 raz -1

  mOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOONDIAL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX