Przepowiednie 2018. Przewidział brexit i Trumpa, teraz opowiedział o kataklizmach, które czekają nas w tym roku

Góra lodowa, wybuchy wulkanów i pożary. Tak brzmią przepowiednie znanego jasnowidza na 2018 rok.

Brytyjski jasnowidz Craig Hamilton-Parker zasłynął swoją przepowiednią na temat brexitu oraz prezydentury Donalda Trumpa. Teraz użył swoich umiejętności do sprawdzenia, co czeka świat w 2018 roku. Jak podaje portal wrozka.com.pl, nie ma dla nas dobrych wieści. 

Przepowiednie na 2018 rok

Jedna z najbardziej niepokojących rzeczy, która czeka nas w 2018 roku to gwałtowna pogoda. Możemy spodziewać się tajfunów i potężnych trzęsień ziemi. Ruchy ziemi mają obudzić wulkany. Wybuchnąć ma między innymi Wezuwiusz uśpiony od 1944 roku.

Craig wspomina też o górze lodowej, która odczepi się od Antarktyce i sparaliżuje żeglugę. Pożary mają ogarnąć lasy oraz duże miasta. Zapłonąć ma ważny budynek w USA oraz symboliczne miejsce w Niemczech, które podobno podpalą prawicowcy.

Co nas czeka w 2018 roku: Przepowiednie

W kwestii konfliktów światowych, Craig ma dla nas kontrowersyjne informacje. Ma zaostrzyć się zatarg między Chinami i Japonią, który doprowadzi do wojny cybernetycznej. Oprócz tego rozwiąże się sprawa Syrii.

Nasilą się problemy związane z uchodźcami i imigrantami. Będą liczne zamieszki i niepokoje społeczne.

Przepowiednie na rok 2018: Co z gospodarką?

Gospodarkę światową czeka wielki kryzys, który rozpocznie się we Włoszech. Spowoduje zawirowania w kursie walut, ucierpi euro. Ludzie będą tracić domy i majątki.

Craig przyznaje, że jego przepowiednie nie sprawdzają się w stu procentach, jednak zapewnia, że nie są wyssane z palca. Główny problem wizji jasnowidzów, to ich interpretacja. Przepowiednie często bywają też zbyt mało precyzyjne. 

Jak zachować się w trakcie zamachu bombowego?

Więcej o: