Zadania? Podróżowanie i wydawanie (nie swoich) pieniędzy. Pekao oferuje pracę marzeń

Tylko do 2 lipca można zgłaszać się do najlepszej pracy marzeń na świecie. Bank Pekao szuka ochotników, którzy chcieliby podróżować po świecie i wydawać pieniądze. Nie swoje oczywiście.

Podróże po świecie i wydawanie nie swoich pieniędzy - brzmi jak idealne wakacje? Jest jeszcze lepiej, bo to nie wakacje, tylko prawdziwa praca, za którą dodatkowo będzie przewidziana jeszcze zapłata. Tylko do 2 lipca bank Pekao szuka osoby na stanowisko #travelgramer.

#travelgramer - co to jest?

#travelgramer to nazwa nadana przez Bank Pekao S.A. I dość łatwo w niej zostać pracownikiem miesiąca. Travelgramer ma za zadanie podróżować, wydawać pieniądze z karty wielowalutowej i dzielić się swoim doświadczeniem za pośrednictwem mediów społecznościowych. Nie brzmi to skomplikowanie.

Co oferuje bank Pekao? Oczywiście poza tym, że będziesz zwiedzał świat i jeszcze wydawał nie swoje pieniądze. Bank Pekao proponuje travelgramerowi 7 tysięcy pensji na miesiąc (21 tys. brutto za 3 miesiące). Dodatkowo 6 dwuosobowych wycieczek w ciągu 3 miesięcy razem z Biurem Podróży Itaka.

Co czeka na zwycięzcę?

Bank wyśle zwycięzcę rekrutacji do Turcji, Grecji, Maroka, na Bałkany (Serbia, Albania, Macedonia, Czarnogóra), do Francji oraz do włoskiego Rzymu. Podczas każdej z wycieczek pracownik ma wykonać pewne zadania, które będą wymagały wykorzystania karty wielowalutowej. Na przykład, w Rzymie travelgramer będzie proszony o wynajęcie skuterka Vespa i pokazanie miasta ze swojej perspektywy (za wynajęcie naturalnie zapłaci rzeczoną kartą). W Macedonii trzeba będzie zrobić zakupy na Starym Targu w Skopje.

 

Jesteście zainteresowani? Po więcej szczegółów odsyłamy was już na stronę oferty. Kto wie, może uda się wam zdobyć idealną pracę marzeń na 3 miesiące.

Więcej o: