Michał Wiśniewski urządził swój pogrzeb w nowym teledysku Ich Troje. Nad trumną stoją jego dzieci i pijana matka

Michał Wiśniewski wraz z grupą Ich Troje zaprezentował teledysk do utworu 'Czerń i biel' z dziewiątej płyty studyjnej zespołu 'Pierwiastek z dziewięciu'.

W latach 90. Michał Wiśniewski był jednym z najpopularniejszych wokalistów w Polsce. Stało się tak nie tylko ze względu na chwytliwe melodie grupy Ich Troje, ale też dzięki kontrowersyjnemu wizerunkowi muzyka.

Czerwone włosy, niepokorna postawa, reality show z udziałem rodziny i niewyparzony język dały Wiśniewskiemu ogromną popularność. Obecnie muzyk rzadko pojawia się na pierwszych stronach gazet, jednak nadal próbuje szokować i nie daje o sobie zapomnieć.

Pogrzeb Michała Wiśniewskiego w teledysku Ich Troje

29 czerwca Michał Wiśniewski opublikował teledysk do utworu 'Czerń i biel' z ostatniej płyty studyjnej Ich Troje 'Pierwiastek z dziewięciu'. Wiśniewski był odpowiedzialny za scenariusz oraz reżyserię produkcji, w której pokazał....swój pogrzeb.

Co więcej dokonał bardzo obrazowej i dosłownej prezentacji swojego ostatniego pożegnania. Zamiast aktorów w teledysku występują jego prawdziwi bliscy. Obok przyjaciół z zespołu - Jacka Łągwy i Agaty Buczkowskiej stoi między innymi matka Wiśniewskiego.

 

Michał Wiśniewski prezentuje swój pogrzeb w teledysku Ich Troje

Jednak największe kontrowersje budzi udział dzieci Wiśniewskiego w nagraniu. Xavier, Fabienne, Etiennette i Vivienne po kolei podchodzą do grobu i żegnają tatę. Oprócz tego uwagę przyciąga również Grażyna Wiśniewska, matka wokalisty, która nad jego grobem popija butelkę wódki. Nie od dziś wiadomo, że mama muzyka naprawdę przez wiele lat zmagała się z alkoholizmem.

Widzowie szybko zauważyli, że na pogrzebie nie pojawiła się żadna z żon Wiśniewskiego. Wdowę po muzyku zagrała aktorka, a byłych partnerek nie było w ogóle. Czy uznały, że tego rodzaju prowokacja, to już za wiele?

Dystans do siebie i kreatywność Michała Wiśniewskiego docenili jednak jego fani.

Brawo za dystans! I cóż, to takie prawdziwe... Gratulacje!
Najlepiej zrobiony teledysk od czasu ,,Razem a jednak osobno". Wielki SZACUN.

Ich Troje ma już na koncie utwory o pacjencie szpitala psychiatrycznego, teraz przyszedł czas na pogrzeb w teledysku, aż strach pomyśleć, co wymyśli Wiśniewski następnym razem. Czekamy z niecierpliwością!

Więcej o: