Beyonce na koncercie musiała schodzić po drabinie. Wiemy, czyja to wina [NAJLEPSZE MEMY]

Koncert Beyonce i Jaya-Z w Warszawie był sukcesem, ale nie obyło się bez drobnej wpadki. Potrzebna była drabina, żeby uratować artystkę ze sceny. A tymczasem w internecie powstają doskonałe memy z Beyonce i Jayem-Z w roli głównej.

Koncert Beyonce i Jaya-Z na Stadionie Narodowym w Warszawie był generalnie bardzo udany. Widać to na nagraniach szczęśliwej widowni, jest też oficjalne podziękowanie samej Beyonce i stwierdzenie, że "każdy artysta powinien tu wystąpić". Ale nie obyło się bez wpadek.

Beyonce potrzebowała drabiny, żeby zejść ze sceny

Drabina okazała się niezbędna, żeby zejść ze sceny. Beyonce i Jay-Z utknęli na podwyższonej platformie. Jay-Z zszedł bez problemu, ale Beyonce musiała poradzić sobie z bardzo wysokimi szpilkami i była wyraźnie niezadowolona.

 

Niemniej jednak publiczność bawiła się doskonale, zaś sama Beyonce jest - jak się okazuje - wdzięcznym tematem memów. Jedni ją kochają i wielbią niczym królową, inni trochę z przymrużeniem oka patrzą na jej niebotyczny majątek, idealne małżeństwo i równie idealne życie. Zresztą spójrzcie sami, memy z Beyonce są doskonałe.

Wpadka na koncercie Beyonce

Za organizację koncertu nie odpowiadała strona polska. Beyonce przyjechała do Polski ze sztabem własnych specjalistów i to jednak ich wina, że platforma zawiodła w środku show.  Ekipa techniczna i sprzęt przyjechały razem z artystką do Warszawy.

Więcej o: