Którą pozycję w seksie lubisz najbardziej? Sprawdź, co mówi ona o Tobie

To, jakie pozycje preferujemy w seksie, może wiele powiedzieć o naszej osobowości. Sprawdź, co świadczy o Tobie i Twojej drugiej połówce ulubiony sposób uprawiania miłości.

Pozycja misjonarska

''Na misjonarza'' to chyba najbardziej popularna pozycja seksualna na świecie. Pewnie nie ma nikogo, kto uprawiałby seks i choć raz nie spróbował robić tego w ten sposób. Jedni ją kochają, inni twierdzą, że jest nudna i niewymagająca. 

Są tacy, którzy pozycję misjonarską przedkładają ponad wszelkie inne. I nie świadczy to wcale o ich lenistwie czy braku wyobraźni. 

Na misjonarza kochają się osoby, które ponad wszystko doceniają bliskość i intymność, chcą, by partner był jak najbliżej - i fizycznie, i duchowo. Pozycję tę preferują osoby romantyczne, emocjonalne i otwarte na więź.   

Pozycja na łyżeczkę

Lubicie kochać się na łyżeczkę? Może to świadczyć o tym, że jesteście leniuchami, ale niekoniecznie. Pozycja ta świadczy nie tylko o niechęci do wysiłku, ale też o oddaniu. preferują ją osoby kochające i romantyczne. 

Mężczyźni, którzy uwielbiają przytulać partnerkę w trakcie seksu, są opiekuńczy i podświadomie chcą się o nią troszczyć.

Psycholog sprawdził, jakie są najczęstsze fantazje erotycznePsycholog sprawdził, jakie są najczęstsze fantazje erotyczne Fot. Gabriel S. Delgado C./Flickr.com/CC BY 2.0

Pozycja na jeźdźca

Na jeźdźca kochają się podobno kobiety wyzwolone. Dominujące, pewne siebie panie nie mają problemu z pokazaniem się partnerowi w całej okazałości i przejęciem kontroli w łóżku. I nie tylko w łóżku, bo pewność siebie, jasno postawione cele i chęć rządzenia to także ich życiowe domeny.

Pozycja odwrócona na jeźdźca

pozycja, w której kontrolę w seksie przejmuje kobieta, siadając na partnerze zwrócona do niego plecami, uważana jest przez niektórych kochanków za najbardziej seksowną. Panie preferujące taką formę seksu, są silne i charakterne, chętnie przejmują władzę i mogą być... samolubne. 

Co z panami? Mężczyźni, którzy lubują się w tej pozycji charakteryzują się praktycznym podejściem do łóżkowych igraszek i damsko-męskich relacji.  

Pozycja na pieska

na pieska, to pozycja, za którą zdecydowane gro kobiet nie przepada. Podobno winę za to ponosi brak kontaktu wzrokowego i dotyku. Są jednak panie, które taki układ w łóżku stawiają ponad każdy inny. Co to o nich mówi? Dokładnie tyle, ze są wyjątkowo pewne siebie. 

Panowie wybierający seks na pieska najprawdopodobniej najbardziej doceniają w kobiecym ciele plecy i pośladki, które w takiej pozycji mogą podziwiać do woli. 

Pary, które decydują się na seks w tej pozycji, lubią intensywne doznania i nie tolerują nudy w łóżku. Mogą też mieć coś z ekshibicjonistów, a sam seks na pieska wyzwala w nich dzikie, zwierzęce instynkty. 

Seks na stojąco

Seks na stojąco nie jest dla każdego. Wymaga siły fizycznej i zwinności, idealnie sprawdza się jako tak zwany szybko numerek. 

Pozycję tę preferują przede wszystkim osoby impulsywne. 

Myślisz, że wiesz, jak właściwie założyć prezerwatywę? Lepiej się upewnij

Więcej o: