Znalazł dziurę z pająkami. Włożył do niej rękę i wyciągnął ze środka pajęczą kulę

Boicie się pająków? Nie czytajcie dalej. Chyba, że ciekawość jednak w was zwycięża i chcecie zobaczyć jedno z najobrzydliwszych nagrań w internecie. Wy, którzy wchodzicie, żegnajcie się z nadzieją.

Pająki to nieszkodliwe stworzenia, których ludzie boją się zupełnie bez pow... Nie. Stop. To wszystko nieprawda. Pająki niestety są ohydne i przywodzą na myśl sceny z najgorszych koszmarów. Tymczasem na Ziemi są miejsca, w których pająków jest zatrzęsienie. Wyjątkowo nie mówimy o Australii. To nagranie z Teksasu.

Rodzina znalazła gniazdo tysięcy pająków prawdopodobnie gatunku kosarza pospolitego. Pająki mieszkały spokojnie w dziurze przy brzegu jeziora. Najdzielniejszy z całej grupy - czyli ojciec dzieciaków, które słychać w tle nagrania - włożył do dziury dłoń i wyciągnął całą ich kulę. Rzucone na ziemię rozbiegły się wszędzie, a z samej dziury wychodziły kolejne, zaniepokojone tym, co się wydarzyło z setką ich kolegów i koleżanek.

 

Autor nagrania przyporządkował znalezione pająki do rodziny nasosznikowatych, ale najpewniej jednak był w błędzie. Nasosznikowate również tworzą liczne rodziny, ale to kosarz pospolity składa jaja w takich miejscach jak to, i w takiej upiornej obfitości.

Kosarze są pająkami zupełnie niegroźnymi. Najchętniej zjadają owady, które nie są pokryte pancerzykami - gąsienice, larwy, ślimaki bez skorup, mszyce. Nie pogardzą padliną, chętnie zjedzą też swoich kolegów i koleżanki z tego samego i innych gatunków.

embed
Więcej o:
Komentarze (9)
Znalazł dziurę z pająkami. Włożył do niej rękę i wyciągnął ze środka pajęczą kulę
Zaloguj się
 • felucjan

  Oceniono 19 razy 19

  No i po co to zrobił? Żeby dostać lajki i mieć folołersów? To znaczy, że jest kretyn. Wy to publikujecie i napędzacie mu popularność, więc też powinniście się zastanowić nad kondycją własnego intelektu. Pokazujecie jak niszczyć przyrodę!!!

 • ginztonickiem

  Oceniono 15 razy 15

  Kretyn

 • js08836

  Oceniono 14 razy 14

  Człowiek, to najgorszy kretyn jaki istnieje na ziemi. Ale się idiota popisał. Zniszczył gniazdo niegroźnych pajączków. Jest dumny z siebie. Szkoda, że to nie było gniazdo pająków zwanych czarnymi wdowami. Teraz trzeba wpaść do jego domu chwycić za głupi łeb i wywalić na ulicę.

 • melmakianin

  Oceniono 11 razy 11

  "Pająki mieszkały spokojnie w dziurze przy brzegu jeziora." aż przyszedł jakiś idiota i .....(reszta w artykule)

 • Oceniono 8 razy 8

  To nawet nie są pająki po pierwsze. Artykuł pisał jakiś niedouczony bęcwał...

 • kanga_roo

  Oceniono 5 razy 5

  kosarze to pajęczaki, nie pająki.

 • fields1

  Oceniono 5 razy 5

  Kosarze nie pająki. Dobre dziennikarstwo...

 • 3x666

  Oceniono 6 razy 4

  Widać, że autor w dzieciństwie nie oglądał pszczółki Mai bo inaczej by wiedział , że to nie pająki.

 • kamil1923

  0

  Magik miał racje świat schodzi na psy ,czasem myślę ze lepiej by było jakby wyginęło i reszta gatunków mialaby w końcu spokój !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX