Rosjanie w milczeniu stoczyli walkę, o której mówi cały świat. Poszło o okno w autobusie

W Niżnym Nowogrodzie w zachodniej Rosji pasażerowie autobusów bywają naprawdę uparci. Walczącą ze sobą parę nakręcił cichy obserwator, najwyraźniej zaskoczony ich absurdalną postawą. 

Niema kłótnia pasażerów trwa ponad trzy minuty i dotyczy... okna. Kiedy autobus ruszył, mężczyzna w czapce postanowił rozsunąć jedną z szyb, żeby przewietrzyć pojazd. Nie spodobało się to jednak kobiecie siedzącej przed nim, która natychmiast zatrzasnęła okno.

Mimo to pasażer się nie poddał i ponownie rozsunął szybę. Tym razem kobieta była sprytniejsza i po zamknięciu okna ponownie, przytrzymała je ręką.

Starcie trwało długo, niestety nie wiemy, jak rozwiązano spór, ponieważ nagranie się urywa. Najprawdopodobniej któraś ze stron konfliktu wysiadła, bo trudno uwierzyć, że którekolwiek z pasażerów mogłoby ustąpić drugiemu.

Absurdalna sytuacja była prosta do rozwiązania. Wystarczyło  pójść na kompromis i zostawić minimalnie uchylone okno. Któryś z pasażerów mógł też zmienić miejsce. Jednak z rozsądkiem wygrał tu upór i złośliwość.

Przez niecałą dobę, nagranie z autobusu obejrzało niemal 4,5 miliona osób. Zdania widzów na temat tego, który z pasażerów miał rację są podzielone. Część z komentujących uważa, że kobiecie nie może być aż tak zimno, żeby przeszkadzało jej uchylone okno. Piszą, że stroje reszty pasażerów i słońce za szybą wskazują na wysoką temperaturę. Inni twierdzą, że mężczyzna powinien ustąpić starszej od siebie osobie i zachować się jak dżentelmen.

Jednak w jednej kwestii oglądający film są zgodni. Kłótnia była głupia i nie miała żadnego sensu.

Korzystając z telefonu za kółkiem, zwiększasz ryzyko wypadku aż 23 razy

Więcej o: