Rosjanie w milczeniu stoczyli walkę, o której mówi cały świat. Poszło o okno w autobusie

W Niżnym Nowogrodzie w zachodniej Rosji pasażerowie autobusów bywają naprawdę uparci. Walczącą ze sobą parę nakręcił cichy obserwator, najwyraźniej zaskoczony ich absurdalną postawą. 

Niema kłótnia pasażerów trwa ponad trzy minuty i dotyczy... okna. Kiedy autobus ruszył, mężczyzna w czapce postanowił rozsunąć jedną z szyb, żeby przewietrzyć pojazd. Nie spodobało się to jednak kobiecie siedzącej przed nim, która natychmiast zatrzasnęła okno.

Mimo to pasażer się nie poddał i ponownie rozsunął szybę. Tym razem kobieta była sprytniejsza i po zamknięciu okna ponownie, przytrzymała je ręką.

Starcie trwało długo, niestety nie wiemy, jak rozwiązano spór, ponieważ nagranie się urywa. Najprawdopodobniej któraś ze stron konfliktu wysiadła, bo trudno uwierzyć, że którekolwiek z pasażerów mogłoby ustąpić drugiemu.

Absurdalna sytuacja była prosta do rozwiązania. Wystarczyło  pójść na kompromis i zostawić minimalnie uchylone okno. Któryś z pasażerów mógł też zmienić miejsce. Jednak z rozsądkiem wygrał tu upór i złośliwość.

Przez niecałą dobę, nagranie z autobusu obejrzało niemal 4,5 miliona osób. Zdania widzów na temat tego, który z pasażerów miał rację są podzielone. Część z komentujących uważa, że kobiecie nie może być aż tak zimno, żeby przeszkadzało jej uchylone okno. Piszą, że stroje reszty pasażerów i słońce za szybą wskazują na wysoką temperaturę. Inni twierdzą, że mężczyzna powinien ustąpić starszej od siebie osobie i zachować się jak dżentelmen.

Jednak w jednej kwestii oglądający film są zgodni. Kłótnia była głupia i nie miała żadnego sensu.

Korzystając z telefonu za kółkiem, zwiększasz ryzyko wypadku aż 23 razy

Więcej o:
Komentarze (76)
Rosjanie w milczeniu stoczyli walkę, o której mówi cały świat. Poszło o okno w autobusie
Zaloguj się
 • dyktator_bolandy

  Oceniono 25 razy 15

  wredny babol. Wiatr z lufcika nie wiałby przeciez na nią, a do tyłu na faceta.

 • dante_waw

  Oceniono 15 razy 13

  Bo stare przyslowie mowi.....: ze ze smrodu jeszcze nikt nie umarl, a z zimna cala Armia Napoleonska.... i dlatego wlasnie wola zamkniete okna ku pamieci pokonanych pod Borodino.

  Teraz czekamy na boj na otwieranie okien w wagonach sypialnych rosyjskich kolei... gdyz jak wiadomo od dziesiecioleci sa one zabite gwozdziami...

 • tygrysio_misio

  Oceniono 12 razy 10

  Jechałam kiedyś autosusem w upał. Siedzenia okupowały starsze panie, inni stali ściśnięci jak sardynki w puszcze. Autobus ruszył i utknął w słońcu między przystankami w korku. Robiło się tak gorąco, że zaczeło robić mi się słabo. Mój facet otworzył to okno na dachu tak żeby powietrze wwiewało do środka jak autobus będzie podjeżdżał.

  Wiecie, że tym 60letnim emerytkom przeszkadzało, że otworzyliśmy okno, bo one się mogą przeziębić?

 • glupiadmin

  Oceniono 14 razy 10

  Kobiety są dziwne. Dzisiaj jest 26 stopni i spotkałem kobietę w młodym wieku ubraną w wełniany płaszczyk, szaliczek, spodnie i kozaczki. Ja się roztopiłem, jej nie było nawet gorąco

 • leszlong

  Oceniono 8 razy 8

  Informuję, że w krajach poradzieckich nie otwiera się okien dla zasady. Nieważne, że jest upał, a w środku pojazdu temperatura dochodzi do 50 stopni C. Okien się nie otwiera, bo "duje". Tak, bo duje. Wielokrotnie to przerabiałem, szczególnie w marszrutkach. Kobiety ubrane "kościołowo", z makijażem jadą do cerkwi. Widać, że im gorąco i się męczą. Duszno, ale okien nie wolno otworzyć, bo duje.
  W plackartach starego typu nie ma okien otwieranych. Jest tylko przewiew, kiedy pociąg jedzie. Jak stoi, to masz saunę gratis. Ale okna się nie otwierają, bo producent tego nie przewidział. Producent czyli ZSRR.
  Nie otwierać okien, bo duje!

 • ankawwa

  Oceniono 8 razy 8

  A u nas może jest inaczej ? Jest to samo, ludzie mają jakąś dziwną awersję do tego by jeździć komunikacją zbiorową w lepszych warunkach. W pociągu czy w autobusie ludzie kiszą się we własnym smrodzie. A próba otworzenia okna to prawie wojna.

 • felusiak1

  Oceniono 9 razy 7

  wredne babsko

 • smok61

  Oceniono 4 razy 4

  "Cały świat" to mało powiedziane. Nasa przejęła sygnał radiowy nadany z okolic Syriusza .
  Na razie udało się odcyfrować dwa słowa " okno i Niżny Nowogrod" .
  ======
  To pierwszy sygnał obcej cywilizacji odebrany przez ziemskie stacje nasłuchowe. Naukowcy spodziewają się lawiny podobnych sygnałów z różnych stron wszechświata.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX