Milionerzy. Sprz璕這 wiskotyczne - co jest niezb璠ne do prawid這wego dzia豉nia?

Milionerzy. Pytanie o sprz璕這 wiskotyczne - co jest niezb璠ne do prawid這wego dzia豉nia - pad這 w odcinku emitowanym 3 lipca na stacji TVN.

Poniższe pytanie i cztery możliwe odpowiedzi usłyszał gracz w teleturnieju "Milionerzy", emitowanym na antenie TVN 3 lipca.

Co jest niezbędne do prawidłowego działania sprzęgła wiskotycznego?

a) ciecz o dużej lepkości

b) sprężone powietrze

c) próżnia

d) alkohol

Odpowiedź prawidłowa: ciecz o dużej lepkości

Sprzęgło wiskotyczne używane jest do wyrównania prędkości obrotowych między dwiema półosiami oraz w centralnym mechanizmie różnicowym pomiędzy osiami w samochodach z napędem na cztery koła.

Milionerzy. TVN zaprasza na casting

Ty również możesz zagrać o milion złotych w "Milionerach". Niedawno ruszyły castingi do jesiennej edycji programu. Aby zgłosić się do programu należy najpierw zapoznać się z jego regulaminem, spełnić przewidziane w nim kryteria, a także uzupełnić i wysłać zgłoszenie, dostępne na stronie milionerzy.tvn.pl.

W zawartym tam kwestionariuszu należy podać: imi, nazwisko, rok urodzenia i numer telefonu komórkowego. Obowiązkowo trzeba odpowiedzieć też na pytania dotyczące m. in. zainteresowań i wykształcenia. Warto zaznaczyć, że do zgłoszenia trzeba także dołączyć aktualne zdjęcie, podpisane imieniem i nazwiskiem uczestnika.

Milionerzy. Ruszył casting do nowej edycji programu. Jak się zgłosić?

Wi璚ej o: