Opłaca się walczyć o świadectwo z wyróżnieniem. Nastolatka dostanie za nie prezent wart 1,5 miliona złotych

Prymuska z Moskwy otrzymała złoty medal za wyniki w nauce. Nagrodziła ją nie tylko szkoła, ale też rodzice, którzy zamówili dla niej specjalną wersję Astona Martina.

Złoty medal dla uczniów na zakończenie szkoły to w Rosji odpowiednik naszego czerwonego paska. Jest to wyróżnienie dla tych, którzy kończą rok nauki z najwyższymi wynikami.

Do grona prymusów trafiła także pewna nastolatka z Rosji. O tym, że warto się uczyć nie tylko ze względu na lepsze perspektywy na przyszłość, dowiedziała się, gdy wróciła ze świadectwem do domu.

Jak donosi portal life.ru, rodzice dziewczyny postanowili podarować jej drogi prezent. Nastolatka dostanie od nich nowe auto. I to nie byle jakie. Aston Martin DB11 Volante w tej wersji nie jest dostępny dla każdego, kto pojawi się w salonie, a jego wartość wynosi aż 26 milionów rubli czyli ponad 1,5 miliona złotych.

Aston Martin DB11Aston Martin DB11 Fot. Alexander Migl | Wikipedia

Nastolatka nie otrzymała jeszcze kluczyków do kabrioletu, ponieważ trwa jego produkcja. Będzie miał dwukolorowe wnętrze i idealnie dobrane drewno kokpitu. Dodatkowo ozdobią go kryształy Swarovskiego.

Nad zamówieniem czuwają specjaliści z laboratorium w Wielkiej Brytanii. Gdy auto będzie gotowe, firma przetransportuje je do moskiewskiego salonu Avilon. Jest to jedyny oficjalny przedstawiciel firmy w Rosji.

Niestety, nie wiadomo kim są rodzicie dziewczyny, których stać na tak hojny prezent. Wiemy natomiast, że wybór auta nie był przypadkowy. W ich garażu stoją już dwa inne luksusowe samochody - Ferrari i Bentley.

Nastolatka deklaruje chęć kontynuowania nauki. Chce studiować na prestiżowej uczelni - w Moskiewskim Państwowym Instytucie Stosunków Międzynarodowych.

Wkurzają cię korki? Zobacz, w jaki sposób powinno się jeździć, żeby je rozładować

Więcej o: