Milionerzy. Tak brzmiało pytanie za milion złotych: co jest sklepieniem domu, w którym duch ludzki mieszka?

Milionerzy. Pan Remigiusz usłyszał pytanie za milion złotych. Choć poprosił o koło ratunkowe, nie został milionerem. Pytanie brzmiało: co według Leszka Kołakowskiego jest sklepieniem domu, w którym duch ludzki mieszka?

Stacja TVN w wakacje pokazuje ponownie odcinki swojego hitowego teleturnieju "Milionerzy". Hubert Urbański miał tym razem okazję zadać pytanie za milion Remigiuszowi Skubiszowi, pracownikowi działu IT.

Pytanie brzmiało:

Co według Leszka Kołakowskiego jest sklepieniem domu, w którym duch ludzki mieszka?

a) rozum
b) Bóg
c) miłość
d) czas

Niestety, choć pan Remigiusz miał zostawione ostatnie koło ratunkowe do wykorzystania, na niewiele mu się ono zdało. Pytanie publiczności nie wskazało jednoznacznie prawidłowej odpowiedzi.

Pan Remigiusz zaryzykował i wybrał odpowiedź a - rozum.

Niestety, prawidłowa odpowiedź na pytanie za milion kryła się pod odpowiedzią d - czas.

Milionerzy. Ty też możesz zagrać o milion złotych

Stacja ogłosiła casting na uczestników kolejnej edycji show. Aby zgłosić się do programu należy najpierw zapoznać się z jego regulaminem, spełnić przewidziane w nim kryteria, a także uzupełnić i wysłać zgłoszenie, dostępne na stronie milionerzy.tvn.pl. W zawartym tam kwestionariuszu należy podać: imię, nazwisko, rok urodzenia i numer telefonu komórkowego. Obowiązkowo trzeba odpowiedzieć też na pytania dotyczące m. in. zainteresowań i wykształcenia. Warto zaznaczyć, że do zgłoszenia trzeba także dołączyć aktualne zdjęcie, podpisane imieniem i nazwiskiem uczestnika.

Więcej o: