Trwa kłótnia Polaków, ale uwagę przyciąga rodak na drugim planie. 2 minuty zakłada spodnie przez głowę

Poświęćcie 2 minuty swojego czasu, żeby docenić wysiłki rodaka zakładającego spodnie na głowę. Uwierzcie nam - warto. To nie będą zmarnowane 2 minuty.

Przez internet niesie się nagranie z naszym rodakiem, który niestrudzenie, przez bite dwie minuty (a kto wie, czy nie dłużej) próbuje założyć spodnie na głowę. Tak, dobrze czytacie, spodnie na głowę. Nie bez znaczenia zapewne jest fakt, że stężenie alkoholu w jego krwi nie polepsza jego sytuacji, percepcji i ogarnięcia.

Nie wiemy, kiedy ani gdzie zostało wykonane to nagranie. Pewne jest jedno - dotarło do internautów za granicą. Obejrzano je prawie 50 milionów razy (!) w zaledwie 5 miesięcy, i wszyscy doceniają technikę, jaką stosuje dzielny mężczyzna.

Z uporem godnym lepszej sprawy zdejmuje, uważnie ogląda spodnie, po czym ponownie wkłada je sobie na głowę. Nogawki robią za świetne rękawy, ale niestety wciąż, mimo naprawdę intensywnych poszukiwań, w spodniach nie ma dziury na głowę. Zresztą co my tu będziemy pisać, zobaczcie to sami. Jeśli jesteście wrażliwi na bluzgi, to koniecznie wyłączcie dźwięk - wiecie, jak potrafimy się kłócić, a na tym wideo nie jest lepiej, niż przy innych kłótniach między Polakami.

Przyznacie, jest na co popatrzeć. Niestety, nie wiemy, czy udało mu się osiągnąć sukces. Pozostaje też otwartym pytanie, co w takim razie ma założone na nogi, skoro na górę próbuje założyć spodnie...

Więcej o: