Dr Targalski udzielał wywiadu holenderskiej TV. Z kotem na głowie i ramionach mówił o "ubekistanie"

Dr Targalski, główny ekspert z TV Republika, udzielał ostatnio wywiadu holenderskim wiadomościom "Nieuwsuur". Miał mówić o reformie sądownictwa wg PiS, ale to jego kot skradł całą uwagę.

Dr Targalski to jeden z ekspertów często zapraszanych do TV Republika. Tym razem miał okazję po angielsku opowiadać o reformie sądów, przeprowadzanej przez PiS. Wywiad przeprowadzał Rudy Bouma, dziennikarz "Nieuwsuur", programu holenderskiej telewizji publicznej NTR. Tymczasem kot doktora, Lisio, miał swoje plany, do których zaliczył wchodzenie na głowę i ramiona swojego pana.

Targalski, niewzruszony, zupełnie nie przejął się kotem, który spacerował po jego plecach. Bez mrugnięcia okiem przytrzymał tylko ogon, którym kot próbował zasłonić mu twarz, i dalej opowiadał o "ubekistanie", którym teraz jego zdaniem jest Polska. Dobrze, że na doktorze pojawił się kot, bo jeszcze ktoś wziąłby jego słowa na serio:

To nie pierwsze publiczne wystąpienie uroczego rudzielca o imieniu Lisio. Kot jest stałym gościem w programach, w których dr Targalski ma okazję udzielać wypowiedzi z własnego domu:

Spójrzcie też na ten doskonały obrazek za plecami doktora:

Dr Jerzy Targalski i jego kotDr Jerzy Targalski i jego kot Fot. Telewizja Republika | YouTube

Na pewno nie widzicie tego za dobrze, śpieszymy z przybliżeniem:

Dr Targalski i jego kotDr Targalski i jego kot Fot. Telewizja Republika | YouTube

Jeszcze bliżej!

Obrazek w domu dr TargalskiegoObrazek w domu dr Targalskiego Fot. Telewizja Republika | YouTube

Wyostrzmy odrobinę:

Dzieło sztukiDzieło sztuki Fot. Telewizja Republika | YouTube

Zazdrościmy <3

A tu całe nagranie:

 

O dr. Jerzym Targalskim i jego kocie napisały już również zagraniczne media, które doceniły zarówno technikę kota w zakresie chodzenia po człowieku i przeszkadzania w ważnych momentach, jak również wystrój wnętrza domu doktora. Na nieszczęście dla rządu, bo przy okazji śmieszkowania z całej sytuacji wszyscy wspominają o tym, co PiS robi teraz z sądami i dlaczego nie jest to dobre dla demokracji.

Reforma Sądu Najwyższego w Polsce wg PiS

PiS ostatnio jest pod ostrzałem krytyki, bo w życie weszły kolejne zmiany w sądach - zwłaszcza w Sądzie Najwyższym. Krytykuje Europa, krytykują organizacje pozarządowe, właściwie wszyscy krytykują, ale PiS idzie w zaparte i reformy przeprowadza. Najlepiej całe to zamieszanie komentują twórcy memów.

Więcej o: