Memy po meczu Rosja-Chorwacja. Rosjanie zostają na mundialu, ale tylko jako gospodarze. Putin nie jest zadowolony

Memy po meczu Rosja-Chorwacja dobrze pokazują, co teraz czeka Chorwację ze strony Putina. A Władimir Władimirowicz Putin nie jest zadowolony z porażki.

Wojna niebawem wróci na Bałkany. Wszystko przez mecz Rosja-Chorwacja. Rosja przegrała w karnych. Do samego końca meczu nasi sąsiedzi zza wschodniej granicy mieli nadzieję, że zostaną jeszcze w Mundialu 2018 nie tylko jako organizatorzy, ale również jako uczestnicy. A potem przyszły karne. Rosjanie strzelili 3 bramki. Chorwaci jedną więcej.

Memy po meczu Rosja-Chorwacja odpowiadają na pytanie, jak musiał czuć się Władimir Putin, kiedy oglądał ten mecz, a także jaką miał minę i jakie teraz snuje plany. Chorwację czekają trudne lata bez gazu, ropy, wolności, kraju...

Rosja przez mundial szła jak burza. Z Chorwacją remisowali 2:2 do samego końca, wszystko rozstrzygnęło się dopiero w rzutach karnych. Trener Rosjan - Stanisław Czerczesow - teoretycznie otrzymał od Władimira Putina gratulacje za doskonały wynik na mundialu. Ale w praktyce powiedział już również, że wcale nie wie, czy wciąż będzie trenerem "Sbornej".

Koniecznie zobaczcie nasze memy po meczu Rosja-Chorwacja. I pożegnajcie się z Chorwacją taką, jaką znacie, bo jak Władimir Putin rozpocznie ofensywę, to niewiele z tego pięknego kraju zostanie.

Więcej o: