Memy po meczu Rosja-Chorwacja. Rosjanie zostają na mundialu, ale tylko jako gospodarze. Putin nie jest zadowolony

Memy po meczu Rosja-Chorwacja dobrze pokazują, co teraz czeka Chorwację ze strony Putina. A Władimir Władimirowicz Putin nie jest zadowolony z porażki.

Wojna niebawem wróci na Bałkany. Wszystko przez mecz Rosja-Chorwacja. Rosja przegrała w karnych. Do samego końca meczu nasi sąsiedzi zza wschodniej granicy mieli nadzieję, że zostaną jeszcze w Mundialu 2018 nie tylko jako organizatorzy, ale również jako uczestnicy. A potem przyszły karne. Rosjanie strzelili 3 bramki. Chorwaci jedną więcej.

Memy po meczu Rosja-Chorwacja odpowiadają na pytanie, jak musiał czuć się Władimir Putin, kiedy oglądał ten mecz, a także jaką miał minę i jakie teraz snuje plany. Chorwację czekają trudne lata bez gazu, ropy, wolności, kraju...

Rosja przez mundial szła jak burza. Z Chorwacją remisowali 2:2 do samego końca, wszystko rozstrzygnęło się dopiero w rzutach karnych. Trener Rosjan - Stanisław Czerczesow - teoretycznie otrzymał od Władimira Putina gratulacje za doskonały wynik na mundialu. Ale w praktyce powiedział już również, że wcale nie wie, czy wciąż będzie trenerem "Sbornej".

Koniecznie zobaczcie nasze memy po meczu Rosja-Chorwacja. I pożegnajcie się z Chorwacją taką, jaką znacie, bo jak Władimir Putin rozpocznie ofensywę, to niewiele z tego pięknego kraju zostanie.

Więcej o:
Komentarze (13)
Memy po meczu Rosja-Chorwacja. Rosjanie zostają na mundialu, ale tylko jako gospodarze. Putin nie jest zadowolony
Zaloguj się
 • inder

  Oceniono 5 razy 3

  Moment, moment! Skurdupel cieszący się, że jego ojczyzna Rosja odpadła? To chyba akurat pomyłka.

 • wiktor_jerofiejew

  Oceniono 1 raz 1

  Wagon koksu ruSSkim pseudo kopaczom od wlAdolfa putlera NIE pomogl i caly misterny plan tego zwyrodnialca poszedl w poSSdzi....c

 • komercyjny02

  Oceniono 1 raz 1

  Mamy drugą dekadę dwudziestego pierwszego stulecia. I to raczej bliżej końca tej dekady.

  Ilu z Was wysyłało bądź otrzymało ostatnio jakiś TELEGRAM?

 • ks-t

  Oceniono 1 raz 1

  Kretynizm w komentarzu. A niektóre memy niczego sobie.

 • piotr1271

  Oceniono 1 raz 1

  No jasne. Niemcy dowożą euro ruskom za gaz na zakup broni w ramach nord stresem 2 Amerykanie maja utrzymywać swoje wojska komuś kto uzbraja swoich przeciwników?

 • mirrad67

  Oceniono 3 razy 1

  BLE BLE BLE ŻYGI BLE BLE BLE

 • pumpernik

  Oceniono 2 razy 0

  Memy prosto z przedszkola na Czerskiej.

 • lob1

  Oceniono 2 razy 0

  Dlaczego musicie wszystko upolityczniać,co z was za katoliki.Gdzie jest "Miłuj bliżniego jak siebie samego"Nie rozumiem waszych głupich dowcipów.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX