Tak Magda Gessler przeprowadza "Kuchenne Rewolucje" - TOP 10 cytatów

Magda Gessler ma dzisiaj urodziny (kolejne 18.), a my wyszukaliśmy najlepsze cytaty z jej głównego programu: "Kuchenne Rewolucje". Magda Gessler słynie z barwnych opisów i zwrotów do uczestników swojego show. Trudno było wybrać 10 najlepszych cytatów z mistrzyni.

Zajrzyjcie do naszej galerii - znajdziecie w niej najlepsze naszym zdaniem cytaty z "Kuchennych Rewolucji" z Magdą Gessler w roli głównej. Nikt tak pięknie nie strofuje uczestników jak ona. Wybraliśmy ich zaledwie 10, ale łatwo nie było, bo Magda Gessler już wielokrotnie udowadniała, że zasługuje na statuetkę złotych ust lub nagrodę za szczególne osiągnięcia w zakresie erudycji. Tak, w swoich programach przeklina na potęgę. Ale przekleństwa te w jej wykonaniu mają niezaprzeczalny urok.

Gdyby zabrakło "Kuchennych rewolucji", nasze życie byłoby smutne i puste. Ale na szczęście jest Magda Gessler i jej porównania golonki do jaja świni, które wyje knurem hu hu. Tak było ("Kuchenne rewolucje", sezon II, odcinek 8.). Serio, nie żartujemy, to "hu hu" również padło na wizji.

No i koniecznie zobaczcie najlepsze memy z Magdą Gessler:

Więcej o: