Zagadka na mundial 2018. Na tym obrazku jest piłka. Potrafisz znaleźć ją między pandami?

Kiedy cały świat żyje finałowym meczem mundialu, nasz ulubiony rysownik, Gergely Dudas-Dudolf, przygotował okolicznościową zagadkę. Wśród stada pand ukrył piłkę. Potrafisz ją znaleźć?

Jedno z najważniejszych pytań, jakie zadają sobie dziś ludzie na całym świecie, to ''kto wygra mecz?''. Meczem bowiem żyją mieszkańcy calutkiego globu, a każdy po swojemu obstawia jego wynik. I nic dziwnego, w końcu to walka o mistrzostwo! W niedzielę zwyciężą najlepsi!

Kto wygra? Tego nie wiemy i cali w nerwach czekamy na finał. Oczekiwanie na emocjonującą rozgrywkę umilić nam może jednak mała, niezobowiązująca zabawa. Oto znany z uroczych rysunków i zagadek typu ''znajdź na obrazku'' rysownik - Gergely Dudas Dudolf - przygotował coś specjalnie dla fanów piłki nożnej. 

Kilkadziesiąt biało-czarnych pand, dwie flagi - Francji i Chorwacji - i jedna, ukryta w tłumie piłka. Potrafisz odnaleźć ją na obrazku?

Gdzie jest piłka?Gdzie jest piłka? Fot. Gergely Dudas Dudolf

Udało się? Zagadka nie sprawi problemu tylko osobom wyjątkowo spostrzegawczym. A jak było z Wami? 

Jeśli się nie udało (a miało prawo, bo od tych wszystkich pand aż mieni się w oczach), poniżej publikujemy rozwiązanie. 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Piłka jest dokładnie w tym miejscu!

Rozwiązanie zagadkiRozwiązanie zagadki Fot. Gergely Dudas- Dudolf

Jeśli spodobało Wam się to zadanie, koniecznie zajrzyjcie na Facebooka rysownika, który je stworzył. Gergely Dudas-Dudolf co chwila publikuje nowe zagadki, ale tworzy też mnóstwo uroczych rysunków. Więcej na ten temat znajdziecie na jego stronie internetowej, czyli TUTAJ.

Od niedawna fani Dudolfa mają też możliwość  kupowania przedmiotów z jego grafikami. My nie możemy się zdecydować, który gadżet chcielibyśmy nabyć najbardziej. Wszystkie kupić można TUTAJ.   

Więcej o: