Co panie robią źle w seksie? To pięć największych łóżkowych grzeszków kobiet

Seks, w którym idealnie dogadujemy się z drugą połówką może być naprawdę wspaniały, trzeba jednak wiedzieć, co w łóżku robić, a czego już nie wypada. Tych pięć błędów to najczęstsze grzeszki kobiet.

Lubicie seks? Prawda jest taka, że jeśli tylko jest udany i przynosi satysfakcję (a tak właśnie być powinno), trudno nie darzyć go pozytywnym uczuciem. Aby tak się jednak stało, trzeba poznać partnera i siebie, i wiedzieć, co robimy źle. A błędy zdarzają się niestety każdemu. 

W seksie nikt nie jest uniwersalny, dlatego tak ważna jest komunikacja i mówienie o swoich potrzebach. Zanim jednak przejdziemy do łóżkowych negocjacji, warto zwrócić uwagę na to, co o seksie wiadomo powszechnie. Co za tym idzie? To mianowicie, że już teraz możemy się zastanowić, czy zdarzają nam się pewne błędy. A te, które dziś wymienimy, najczęściej przytrafiają się w łóżku paniom...

1. Bierność

Panowie lubią w łóżku dominować, to fakt. Nie znaczy to jednak, że kobieta ma całkowicie poddać się ich zabiegom i przysłowiowo ''leżeć jak kłoda''. Zdarza się bowiem, że chcą, by kontrolę w łóżkowych igraszkach przejęła kobieta. Ale nie tylko. Seks to przecież dwie osoby i obie powinny dawać w nim coś od siebie. Dlaczego więc jedna osoba miałaby pozostawać bierna?

2. Za dużo mówią

Lubicie mówić w trakcie seksu? Jednym to przeszkadza, innym wręcz przeciwnie. Pewne jest jednak to, że ciągłe trajkotanie może mocno zniechęcić i zamiast przyjemności, przynieść irytację. Bo nie ma chyba nic gorszego, niż słuchać opowieści o koleżance, której kuzynka pokłóciła się z kolegą męża...

3. Oczekują, że mężczyzna będzie czytał im w myślach

Wspominaliśmy już o komunikacji? Chcemy, by w łóżku było nam jak najlepiej, musimy więc o tym mówić. Bo o ile kobiecie wystarczy czasem baczna obserwacja, by stwierdzić, co daje największą przyjemność jej partnerowi, o tyle w druga stronę wcale nie musi to działać tak samo. Kobiece ciało nie jest proste w obsłudze, warto więc czasem kochankowi pomóc i podszepnąć, co sprawia mu przyjemność, a czego raczej powinien unikać. 

4. Myślą, że mężczyzna zawsze będzie gotowy

Nie każdy, nie zawsze ma ochotę i siłę na seks. Także mężczyźni. Jesteśmy tylko ludźmi i mamy prawo ''nie być gotowi'', a to tyczy się tak kobiet, jak i mężczyzn. 

5 Nie dbają o higienę

Brzmi strasznie? To jest straszne, a jednak się zdarza. Nie każdy bowiem wystarczająco dba o swoje ciało i zdrowie, i w całym tym zaniedbywaniu wcale nie zamierza rezygnować z seksu...

Drodzy Czytelnicy!
Wasz głos jest dla nas bardzo ważny. Piszcie do nas na adres buzz_redakcja@gazeta.pl.
Czekamy na Wasze listy - Redakcja Buzz.gazeta.pl

Myślisz, że wiesz, jak właściwie założyć prezerwatywę? Lepiej się upewnij

Więcej o: