Co mówi o tobie dzień urodzenia? Jedynka to z natury przywódca, a dwójka dyplomata

Data urodzenia ma duży wpływ na to jacy jesteśmy. I nie chodzi tu tylko o znak zodiaku, ale też o dzień, w którym przyszliśmy na świat. O naszych cechach decyduje tutaj numerologia.

1 - Urodzeni pierwszego dnia miesiąca to także jedynki w życiu. Są urodzonymi przywódcami. To osoby ambitne, uparte, o dużym ego.

2 - Dwójka to z kolei typowy dyplomata. Dogada się ze wszystkimi, na każdy temat. Kieruje się w życiu intuicją i uczuciami.

3 - Trójka to człowiek, dla którego najważniejszy jest samorozwój. Skupia się na swoich umiejętnościach i talentach, ale każdą umiejętność chętnie wykorzystuje do pomagania innym.

4 - Czwórka to typowy pracuś. Prymus w szkole i osoba, która dostaje awans w drugim dniu nowej pracy. To osoba sumienna i ambitna.

5 -  Piątka to osoba z otwartym umysłem. Chętnie poznaje nowych ludzi, uczy się języków, czyta książki i słucha każdego rodzaju muzyki.

6 - Szóstki są bardzo rodzinne. Na pierwszym miejscu stawiają domowe ognisko i tradycje.

7 - Siódemki to osoby bardzo wrażliwe, nieodporne na krytykę. Szybko wpadają w złość i ponury nastrój, ale potrafią też cieszyć się z małych rzeczy.

8 - Ósemki potrafią umiejętnie przekazywać zdobytą wiedzę. Często zostają nauczycielami, trenerami lub doradcami. 

9 - Dla dziewiątki najważniejszą rzeczą w życiu jest miłość. Oddają się w pełni partnerowi, rodzinie i przyjaciołom.

10 - Dziesiątki bardzo szybko się uczą. Chłoną wiedzę i potrafią z łatwością wykorzystywać ją w praktyce. 

11 - Jedenastki to silne charaktery. Trudno zawrzeć z nimi kompromis oraz wygrać kłótnię. Są stanowcze, pewne siebie, ale też bardzo wrażliwe.

12 - Dwunastki są bardzo wyrozumiałe. Często zostają psychologami, w towarzystwie każdy im się zwierza, to także świetni słuchacze i doradcy.

13 - Trzynastki wbrew powszechnej opinii to urodzeni szczęściarze. Są rozrywkowe, energiczne i beztroskie.

14 - Czternastki na pierwszym miejscu stawiają sukces. Są konsekwentne i zawsze osiągają wszystkie swoje cele.

15 - Głowy osób urodzonych 15. dnia miesiąca są zawsze pełne pomysłów. Najczęściej pracują w działach reklamy lub marketingu.

16 - Szesnastki są odważne i najbardziej cenią sobie w życiu niezależność. Trudno im się ustatkować, jednak gdy już to zrobią, są bardzo dobrymi gospodarzami.

17 - Siedemnastki na pierwszym miejscu w życiu stawiają przygody. Nienawidzą stać w miejscu i się nudzić. Często podróżują i zmieniają miejsce zamieszkania.

18 - Osoby urodzone 18. dnia miesiąca są dojrzałe i odpowiedzialne. Szybko zakładają rodziny i godzą utrzymywanie domowego ogniska z sukcesami w pracy.

19 - Dziewiętnastki to osoby nerwowe i zmienne. Kierują się intuicją i emocjami. Nie sposób się z nimi nudzić, jednak równie trudno namówić je do poważnych deklaracji.

20 - Dwudziestki są zawzięte, nie potrafią przegrywać i bywają egoistyczne. Zawsze kierują się zdrowym rozsądkiem. Potrafią planować i są świetnymi organizatorami. 

21 - Osoby urodzone 21. dnia miesiąca to domatorzy i indywidualiści. Spotkania wolą organizować w domu, we własnym stylu. Najlepiej czują się wśród najbliższego grona przyjaciół.

22 - Urodzeni 22 dnia miesiąca to świetni analitycy. Potrafią szybko znaleźć rozwiązanie każdej sytuacji, nawet tej najbardziej kryzysowej.

23 - Osoby urodzone 23. dnia miesiąca to myśliciele i romantycy. Często poświęcają wolny czas na pisanie lub słuchanie muzyki. Nad życie cenią sobie wolność, a urlop spędzają wyłącznie na łonie natury.

24 - Urodzeni 24. dnia miesiąca mają problemy ze skupieniem i organizacją. Lubią mieć dużo czasu dla siebie, boją się dużej odpowiedzialności i unikają stresów. 

25 - Dwudziestkapiątka to typowy artysta. Nie każdy jest w stanie ją zrozumieć, ale jeśli mu się to uda, zyska dobrego przyjaciela na całe życie. 

26 - Osoby urodzone 26. dnia miesiąca to ryzykanci. Są rozrywkowi, kreatywni i energiczni. Zawsze znajdują się w centrum uwagi, jednak czasem trudno im zaufać.

27 - Urodzeni 27. dnia miesiąca to typowi indywidualiści. Lubią samotność, unikają tłumów. Są konkretni, sumienni, inteligentni. Przez nieznajomych mylnie bywają oceniani jako niesympatyczni i humorzaści.

28 - Każdy kto urodził się 28. dnia miesiąca jest człowiekiem sukcesu. Ma dużo szczęścia w życiu i wiele pomysłów jak to wykorzystać.

29 - Osoby urodzone w 29. dniu miesiąca są uparte, wrażliwe i zabawne. Zwykle nie maja problemów z kontaktem z ludźmi, ale potrzebują też dużo samotności.

30 - Trzydziestka to osoba chłodna i konkretna. Jest doskonałym oparciem, jednak trudno jej wyrażać swoje uczucia.

31 - Każdy kto urodził się 31, dnia miesiąca jest dyskretny, spokojny i opanowany. Często są to osoby nieśmiałe i chowające się w pracy za ekranem komputera.

Więcej o: