Fałszywe paski TVP pod okiem prawników. Skąd będą wiedzieli, które nie są prawdziwe? [MEMY]

''Generator pasków TVP Info'' w kilka dni stał się hitem internetu, ale nie spodobał się pracownikom Telewizji Polskiej. Teraz zajmą się nim prawnicy.

W zeszłym tygodniu prawdziwą furorę w sieci zrobił ''Generator pasków TVP Info''. Prosta aplikacja, w której każdy mógł sam, na własną rękę, stworzyć mniej lub bardziej absurdalne zajawienie rodem z ''Wiadomości'' Telewizji Polskiej, z prędkością światła zawojowała internet i niemal tak samo szybko zniknęła. A wszystko za sprawą prawników. 

Okazało się bowiem, że to co stało się hitem wśród obywateli, nie przypadło do gustu władzom TVP. Zdaje się, że uznali generator pasków za obraźliwy i szkodzący wizerunkowi stacji. 

Jak? Oficjalne tłumaczenie jest takie, że twórcy generatora bezprawnie wykorzystali logotyp Telewizji Polskiej i wizerunki pracowników. Internauci wiedzą jednak swoje i śmieją się, że niektóre zmyślone paski idealnie komentowały rzeczywistość TVP i jej sposób przedstawiania informacji. 

Powiemy Wam więcej. Ludzie zachodzą dziś w głowę, w jaki sposób prawnicy TVP rozróżnią, który pasek był zmyślony, a który stworzyli profesjonalni, zatrudnieni w TVP ''paskowi''. Zdaje się, że może być ciężko...

Kiedyś przebierał się za penisa, dziś jest gwiazdą TVP. Kim jest Michał Rachoń?

Więcej o:
Komentarze (24)
Fałszywe paski TVP pod okiem prawników. Skąd będą wiedzieli, które nie są prawdziwe? [MEMY]
Zaloguj się
 • norbertrabarbar

  Oceniono 23 razy 17

  Najlepszy był Ziemiec gdy się prawie popłakał jak musiał tłumaczyć, że on to nie wie co jest na tych paskach, że on tylko swoją mordę daje, a paski pisze ktoś inny...

  Śmiechom nie było końca!

 • horatio_valor

  Oceniono 11 razy 9

  "Szkodzi wizerunkowi"? Któremu sami zaszkodzili tak, że tego się nie odbuduje przez lata po ich usunięciu, a może nawet nigdy?

 • xsawer

  Oceniono 11 razy 7

  Prawdziwa cnota krytyk się nie boi, no chyba, że została (cnota) pod miedzą.

 • farsizm

  Oceniono 6 razy 6

  Fałszywe paski szkodziły wizerunkowi stacji a prawdziwe oglądalności.

 • smarekdarek

  Oceniono 7 razy 5

  TVPiS prezentuje nieprawdziwe wiadomości? Jak to możliwe? Przecież tam pracują sami niezależni dziennikarze i nikt nie naciska ich z góry. Politycy co najwyżej ich proszą: "może poprawcie ten news, chyba że chcecie kredyt spłacać ciałem..."
  youtube.com/watch?v=H26xvJAOAgI

 • hubert.fun

  Oceniono 4 razy 4

  Pasek prafdę cipowie

 • torchwood123

  Oceniono 4 razy 4

  Ostatni pasek rzeczywiście mnie rozbawił

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX