Jak złożyć prześcieradło z gumką? Ona znalazła na to sposób. Wystarczyło wejść do środka

Amerykanka, Terri Estep Metz nagrała swój autorski sposób na składanie prześcieradła z gumką. Metoda nie jest może niezawodna, ale przynajmniej daje mnóstwo radości. Nie sposób powstrzymać się od śmiechu.

Znacie prześcieradła z gumką? Jeśli je posiadacie, wiecie doskonale, że są genialne. I choć nie zsuwają się z materaca (a to bywa prawdziwie irytujące), mają też swój duży minus. Problemów z nimi doświadczył chyba każdy, kto próbował je... złożyć. 

Istnieją wprawdzie złote i podobno niezawodne sposoby na składanie problematycznych prześcieradeł, zdaje się jednak, że nie zna ich lub nie trafiają one do Amerykanki, Terri Estep Metz. Ona bowiem wymyśliła opracowała swoją własną metodę. I rozbawiła nią użytkowników sieci. 

Na czym polega wspaniały myk starszej pani? Na tym, żeby wejść do środka. Prześcieradło wystarczy ułożyć na podłodze a następnie się nim owinąć. Brzmi dziwacznie? Wygląda jeszcze dziwniej, zresztą sami zobaczcie. 

 

Metoda, niestety, nie wydaje się być tak niezawodna, jak zapewniała jej pomysłodawczyni. Prześcieradło nie jest złożone w idealną, równą kosteczkę, rezultat raczej nie ucieszy domowego pedanta czy choćby osoby dbającej o porządek w szafie. To jednak nie jest szczególnie ważne. 

Ważne, że autorka metody ''na leżąco'' jest ze swojego nowatorskiego sposobu prześcieradeł dumna i podzieliła się tym, ku uciesze ludzi z całego świata, w sieci. 

Co o tym myślicie? A może macie swoje własne sposoby na ułatwienie sobie życia w domu? Piszcie do nas na adres buzz_redakcja@gazeta.pl.
Czekamy na Wasze listy - Redakcja Buzz.gazeta.pl

Ekonomiczne składanie ubrań bez zagnieceń? To możliwe. I to na trzy sposoby

Więcej o: