Tak jeżdżą mistrzowie. Ten z Rosji pokazał, jak jednym manewrem zniszczyć kilka samochodów

Kierowca z Rosji dał popis swoich umiejętności. Podczas prostego manewru na parkingu, zniszczył kilka samochodów.

Sztuka prowadzenia pojazdów nie jest łatwa. Wie to każdy, kto pamięta swoje pierwsze próby jazdy samochodem. Domyślają się i ci, którym prowadzić nigdy nie było dane. 

Z czasem i ilością przejechanych kilometrów, prowadzenie samochodu staje się coraz prostsze i wchodzi w krew. Ale nie wszystkim. Niektórzy niezależnie od doświadczenia ciągle bywają niebezpieczni, tak jak kierowca pewnego zarejestrowanego na filmie z  Rosji auta.

Ilu miejsc parkingowych potrzeba, by nie rozbić swojego i innych samochodów? I ile aut uszkodzić można w czasie jednego, zdawać by się mogło prostego manewru?

Okazuje się, że dużo. I że wyjeżdżanie z parkingu to nie lada sztuka. Zresztą... Sami zobaczcie. 

 

Mamy cichą nadzieję, że nigdy nie przyjdzie nam zetknąć się z tym kierowcą i jemu podobnymi. Nam, ani naszym i Waszym samochodom. A samemu zainteresowanemu zalecamy lekcje doszkalające. 

Więcej o:
Komentarze (2)
Tak jeżdżą mistrzowie. Ten z Rosji pokazał, jak jednym manewrem zniszczyć kilka samochodów
Zaloguj się
  • japka_putina

    Oceniono 1 raz 1

    Coś mi ten rodzajnik nie pasował, więc sprawdziłem. Na tubie filmik wisi pod tytułem "Девушка очень аккуратно выезжает". No i to by się zgadzało z obserwacjami. Spora część kobiet nie jest w stanie pojąć, czemu przy cofaniu, gdy koła są skręcone powiedzmy w lewo, przód samochodu jedzie w prawo. Parę prób manewrów z coraz gorszym skutkiem, nerwy, histeria, no i mamy to, co na filmie. Placyk i koperta na kursach na prawo jazdy, to nie wymysł instruktorów żądnych łapówek, to konieczność, żeby potem nie zostawiać kilku pensji u blacharzy i nie narażać się na pogardliwe "komplementy" innych kierowców.

  • klufin

    0

    nade wszystko trzeźwość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX