Wypadek w Mam Talent. Mąż wypuścił z rąk żonę akrobatkę. Na oczach publiczności

W ostatniej edycji amerykańskiego ''Mam Talent'', podczas występu pary akrobatów, Mary i Tyce, doszło do groźnie wyglądającego wypadku. W decydującym momencie pokazu, mężczyzna upuścił swoją żonę na scenę.

''Mam Talent'' to show, które cieszy się ogromną popularnością zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. Jedną z najbardziej znanych wersji programu jest ta amerykańska i to w niej właśnie doszło ostatnio do groźnego wypadku. 

Kiedy na scenie pojawiło się małżeństwo akrobatów - Mary i Tyce - wiadomo było, że widzów i jury czekają ogromne emocje. Przypuszczenia te potwierdziły się bardzo szybko, gdy para zawisła nad ziemią na trapezie. 

Ich akrobacje były naprawdę wymyślne i zapierały dech w piersiach. Momentami dało się słyszeć krzyki przerażenia i zachwytu z widowni, zwłaszcza, gdy nagle na trapezie i scenie pojawił się ogień. 

W kulminacyjnym momencie pokazu, Tyce założył na oczy opaskę. Wtedy właśnie doszło do zdarzenia, które przeraziło widownię. Podczas kolejnej akrobacji Mary wyślizgnęła się mężowi z rąk i upadła z wysokości na scenę.

 

Na szczęście poza siniakami kobiecie nic się nie stało. Szybko stanęła na nogi i zapewniła, że nic jej nie jest. Chciała wręcz powtórzyć cały występ, by jury mogło zobaczyć, że ona i jej mąż potrafią wykonać całą choreografię bezbłędnie. 

Okazało się, że niepotrzebnie, bo mimo upadku, członkowie jury byli zachwyceni występem i zapewniali, że akrobaci są wyjątkowi, a nikt, żaden człowiek, który wystąpił na ich scenie, nie był w stu procentach nieomylny. 

Wspaniały występ Mary i Tyce zapewnił im, mimo pomyłki, awans do kolejnego etapu programu. 

Drodzy Czytelnicy!
Wasz głos jest dla nas bardzo ważny. Piszcie do nas na adres buzz_redakcja@gazeta.pl.
Czekamy na Wasze listy - Redakcja Buzz.gazeta.pl

Więcej o:
Komentarze (11)
Wypadek w Mam Talent. Mąż wypuścił z rąk żonę akrobatkę. Na oczach publiczności
Zaloguj się
 • 162tony

  Oceniono 5 razy 5

  Bez przesady, upadła na półmetrowej grubości czarny materac który miał być zakamuflowany płomieniami...

 • dawnyprezes

  Oceniono 2 razy 2

  Profesjonaliści, a jaki mają talent !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • melmakianin

  Oceniono 11 razy 1

  zajefajna ustawka...

 • Bogna Gruba

  0

  Fajnie, że umiała upaść na pupę, a nie na głowę. Bardzo mnie dziwiło, jak to oglądałam, że facet nie zdjął od razu opaski z oczu po upuszczeniu żony z trzech metrów głową w dół, tylko tak sobie wisiał.

 • lukask73

  Oceniono 2 razy 0

  Żenujące. Ktoś wierzy w ten przypadek?

 • archieil

  0

  Ciekawe czym jest u nich scena oświetlana i czy nadal reflektory + te płomienie dają takiego cieplnego kopa.

  Z faceta kapało, a chyba normalne, że jakieś zabezpieczenie było acz ich akrobacje łatwo mogły skończyć się poza materacem.

 • klm747

  Oceniono 6 razy 0

  ustawka pod frajerów...

 • j_stalin

  Oceniono 12 razy -4

  kurde, poza siłą fizyczną i ogólną sprawnością nie widzę tutaj talentów! Małpy by lepiej potrafiły, co to za program "mam talent" który promuje wcale nie utalentowanych ludzi? za chwilę pokarzą jak kierowca cofa tirem i też będą się zachwycać że ma talent? CMON.....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX