Który znak zodiaku ma szansę na bogactwo? Milionerzy rodzą się w trzech miesiącach

Znak zodiaku wpływa na wiele rzeczy - w tym na predyspozycje do zarabiania wielkich pieniędzy. Okazuje się, że najbogatsi ludzie na Ziemi urodzili się w... 3 miesiącach. I patronują im tylko trzy z dwunastu znaków zodiaku!

Zgodnie z listą najbogatszych ludzi na świecie, wykonaną przez Forbes w 2017 roku, milionerzy rodzili się głównie w 3 miesiącach w roku. Sprawdźcie, w których!

Rak i Panna

Pod tymi znakami urodziło się najmniej milionerów - zaledwie po 5 na każdy znak. Raki określane są jako znaki bardzo "domowe", nieprzepadające za ryzykiem - być może dlatego pod tym znakiem jest tak niewielu bogaczy. Panny zaś, choć bardzo ciężko pracują, za bardzo skupiają się na szczegółach i brakuje im szerszego obrazu sytuacji. Zapewne dlatego zaledwie 5 milionerów urodziło się na przełomie sierpnia i września.

Strzelec

Zaledwie 6 milionerów na 100 z listy Forbesa urodziło się pod znakiem Strzelca. Strzelcy to idealiści, ale nierzadko mają problem z dotrzymywaniem obietnic. Nie bawią się w dyplomację - mówią bez ogródek, co im leży na sercu. Być może właśnie dlatego ciężko im dorobić się wielkich pieniędzy.

Ryby, Bliźnięta i Koziorożec

Ze 100 milionerów z listy tylko 7 urodziło się pod znakiem Ryb oraz 7 pod znakiem Bliźniąt. Ryby to artyści o niezwykłej intuicji. Ale jednocześnie mają tendencję do umartwiania się nad drobnymi niepowodzeniami, często boją się tego, co niesie przyszłość. Te cechy nie sprzyjają gromadzeniu majątku.

Bliźnięta z kolei to ciekawskie stworzenia, inteligentne i sprytne. Ale często trudno im podjąć ostateczne decyzje, często zmieniają zdanie i są nerwowe. Z takimi cechami milionerów wśród nich znajdziecie niewielu.

Koziorożec to znak, który ciężko pracuje, oddaje się w pełni temu co robi i często uważany jest za dobrego lidera. Jak widać, to nie wystarczy, żeby zostać milionerem - Koziorożce "wiedzą wszystko najlepiej", gubią się w szczegółach i dochodzenie do majątku trwa u nich bardzo długo. Może i zostaną milionerami, ale dopiero w późnej starości.

Wodnik i Byk

Aż ośmioro ze 100 milionerów urodziło się pod znakiem Wodnika. Wodniki to niezależni postępowcy, czyli łączą cechy wymagane u człowieka, który ma dojść do dużych pieniędzy. Jednocześnie jednak są emocjonalni i lubią wywyższyć się nad innych. Jak widać, to jednak sprzyja zostaniu milionerem.

Podobnie Byki ze swoimi cechami mogą dojść do wielkich pieniędzy. Są uparte, bezkompromisowe, można na nich polegać i są praktyczne.

Skorpion

Pod znakiem skorpiona urodziło się 9 milionerów, więc już całkiem nieźle. Skorpiony są odważne i uparte, mają swoje sekrety, których nie ujawniają innym. Kiedy jakaś pasja porwie Skorpiona, to oddaje się on jej w pełni.

Waga, Lew

Pod znakiem Wagi urodziło się aż 10 milionerów. Wagi nie przepadają za konfrontacjami, są hojne i lubią pracę w grupie. Nie dziwi zatem, że właśnie pod tym znakiem ludzie mają większe predyspozycje do zostania bogaczem.

Podobnie sprawa ma się z Lwem. Również pod tym znakiem urodziło się 10 milionerów - kreatywnych, wesołych, szczodrych i upartych. Często są aroganccy, ale... czy to przeszkadza w zdobyciu bogactwa? Raczej nie.

Baran

Aż 11 milionerów to uroczeni pod znakiem Barana. Baran jest uparty i odważny, szczery i pełen pasji. Działa impulsywnie, chwyta okazję, potrafi być agresywny. Nawet negatywne cechy Barana stają się jego zaletą jeśli chodzi o zdobywanie bogactwa.

Największe szanse na zostanie milionerem mają zatem: Baran, Waga i Lew, a to oznacza następujące miesiące:

Baran - 21 marca - 19 kwietnia
Waga - 23 września - 22 października
Lew - 23 lipca - 23 sierpnia

Słynne i bardzo bogate Barany: współzałożyciel Google - Larry Page, najbogatszy człowiek w Indiach - Mukesh Ambani, założyciel marki Zara - Amancio Ortega.

Słynne i bardzo bogate Wagi: dziedziczka fortuny L'Oreal Liliane Bettencourt, szef firmy odzieżowej H&M Stefan Persson, dziedziczka fortuny Walmart: Alice Walton.

Słynne i bardzo bogate Lwy: współzałożyciel Google Sergiej Brin, właściciel domu mody Gucci - Francois Pinault, założyciel Oracle Larry Ellison.

Więcej o:
Komentarze (9)
Który znak zodiaku ma szansę na bogactwo? Milionerzy rodzą się w trzech miesiącach
Zaloguj się
 • archimedesss

  Oceniono 8 razy 6

  nie wierzę ze czytam te bzdury i podbijam klikalnosc...to powinno być zabronione

 • mer-llink

  Oceniono 1 raz 1

  Tumanienie prostaczków.
  Znam bardzo ubogie Lwy, niezasobne BArany i klepiące biedę Wagi. I jest ich zancznie więcej niż tych, ktorym - według oświeconego inaczej autora "badania" - spod tych "znaków" sie powiodło.
  Ergo: cała robota na nic.
  {o drugie: znaki zodiaku to zabobon, ciemnota i klientela PiSu.

 • ogorinho0913

  Oceniono 1 raz 1

  Bezos-Koziorożec. Zamykam temat.

 • 6273625zupa

  Oceniono 1 raz 1

  Po podsumowaniu wychodzi, że było 77 milionerów na 100... Ale poza tym bardzo rzetelne zestawienie ;P

 • roll

  Oceniono 3 razy 1

  Bzdety.21 wiek.

 • pawelekok

  Oceniono 2 razy 0

  Koziorożec dlatego tak późno dochodzi do bogactwa, jeśli w ogóle, bo po prostu jest uczciwy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX