Siostry Godlewskie "nagrały" nowy utwór. "Cała noc przed nami" już po premierze

Siostry Godlewskie idą za ciosem. 19 lipca miał premierę ich najnowszy teledysk do piosenki "Cała noc przed nami". Jak wyszło? Jak zwykle, tylko teraz wszyscy pytają, co z jedną z sióstr, która dopiero co miała wypadek.

Siostry Godlewskie nie zwalniają tempa i właśnie pokazały najnowszy teledysk do swojego "utworu". Tym razem otrzymaliśmy piosenkę "Cała noc przed nami". Jeśli spodziewacie się czegoś, czego jeszcze nie widzieliście w poprzednich teledyskach, to tym razem dostaniecie nową scenerię - siostry zainwestowały i pojechały na nagrania w egzotyczne kraje (w tym przypadku to gorąca Majorka).

 

Siostry Godlewskie: "Cała noc przed nami" - teledysk

Siostry na teledysku dwoją się, troją i wiją do kamer w kusych strojach (a czasem i bez nich). Wypożyczyły motorówkę, dwóch panów i błękitną wodę w lagunie. A także kilka kompletów kostiumów kąpielowych i suknie wieczorowe. Jest jak zwykle, tylko odrobinę bardziej na bogato. Klikacie na własną odpowiedzialność:

 

Trzeba przyznać, że siostry Godlewskie świetnie wybrały moment premiery teledysku. Dopiero co głośno było o wypadku jednej z nich (Moniki) w Warszawie, kiedy wjechała w budynek przy ulicy Ząbkowskiej. W efekcie trafiła do szpitala.

Siostry Godlewskie tańczą i "śpiewają"

Siostry Godlewskie to polski fenomen ostatniego półrocza. Po jednym wideo, na którym "śpiewają" kolędę zrobiło się o nich na tyle głośno, że dziewczyny rozpoczęły "karierę" muzyczną i mają nawet własny program w telewizji.

Zasłynęły m.in. piosenką na mundial 2018 i wykonaniem "Happy Birthday" dla prezydenta Andrzeja Dudy. Mamy obawy, że "Cała noc przed nami" nie jest ich ostatnim słowem.

Więcej o: