Chciał przejść przez szklane drzwi, wybił w nich dziurę. Zaraz obok była... klamka

Czasami przerastają nas najprostsze czynności, jak przejście przez drzwi na przykład. A wtedy dziać się mogą cuda, jak w Rosji, jak po zetknięciu nagranego na monitoringu mężczyzny ze szklanymi drzwiami.

Jak przejść przez szklane drzwi? Na przykład używając klamki. Jednak wiadomo, w życiu bywa różnie i ten z pozoru najprostszy i najbardziej oczywisty sposób jakoś nie przychodzi człowiekowi do głowy.

Co zatem zrobić, gdy drzwi stawiają opór, a użycie klamki nie jawi się dobrym rozwiązaniem? Na przykład to, co mężczyzna, którego zarejestrował monitoring gdzieś w Rosji.

Oto dość banalny obrazek. Pan niesie w rękach beczkę, zbliża się do budynku i tam, gdzie wydaje mu się, że jest przejście, natyka się na barierę. Jaką? Szklane drzwi, na które napiera, a od których się odbija.

Przyznajemy, zdarza się czasem nawet geniuszom, że mogą szyby nie zauważyć. Z momentem zetknięcia się z nią przychodzi jednak zwykle olśnienie. Człowiek drapie się po głowie, rozgląda wokół, analizuje i dochodzi do tego, jaki błąd popełnił, po czym używa klamki. Ale nie mężczyzna z nagrania.

Mężczyzna z nagrania wpadł na dużo lepszy pomysł. Skoro drzwi nie ustępują, należy je zniszczyć! A w tym pomóc może wspomniana już beczka. Wystarczy tylko uderzyć nią kilka razy, rozbić szybę, usunąć nadmiar szkła z przejścia i przecisnąć się przez powstałą w wyniku chwilę wcześniej odbytej walki dziurę.

Szkoda tylko, że kiedy już się to udaje, okazuje się, że drzwi cały czas były otwarte...

Zresztą, sami zobaczcie.

 
Więcej o: