Co na obrazku widzisz jako pierwsze? Sprawdź, co to mówi o Twojej osobowości

To jak postrzegamy świat, a w tym także obrazy, może sporo powiedzieć o nas samych. Sprawdź w naszym teście, co mona wyczytać z jednego obrazka...

Lubisz testy psychologiczne? Jeśli tak, masz właśnie okazję sprawdzić, co o Twojej osobowości mówi jeden, dość złożony i kolorowy obrazek. Musisz tylko spojrzeć na poniższy rysunek i wskazać obiekt, który dostrzegłeś na nim jako pierwszy. Zatem...

Co dostrzegasz jako pierwsze?

Co widzisz jako pierwsze?Co widzisz jako pierwsze? Fot .Pleasure Ellis | Twitter | Printscreen

Drzewo bądź mózg 

Jesteś ciekawy świata i pragniesz wiedzieć jak najwięcej, dlatego stale starasz się zdobywać wiedzę i rozwijać swoje umiejętności. Cechuje Cię racjonalne podejście do świata i ludzi. 

Uwielbiasz uczyć się nowych umiejętności i odkrywać świat. Prawdopodobnie jesteś wszechstronnie uzdolniony i posiadasz szeroką wiedzę w różnych tematach. Możliwe także, że lubujesz się w teoriach spiskowych i jesteś fanem nadprzyrodzonych zjawisk.Gdybyś urodził się kilka tysięcy lat temu, byłbyś filozofem, bo każda zdobyta przez Ciebie informacja jawi Ci się jako krok do zdobycia wyższego celu. 

W tym wszystkim nie ma dla Ciebie większego znaczenia to, jak postrzegają Cię inni. Ważne jest dla Ciebie to, kim jesteś i co właściwie robisz na tym świecie. 

Ptaki i kwiaty 

Jesteś kreatywnym indywidualistą, który nie potrafi dłużej usiedzieć w jednym miejscu. Kochasz podróże i chcesz poznawać świat, ale w pojedynkę. Aby czuć się szczęśliwym, nie potrzebujesz wokół siebie tłumu ludzi. Jesteś samotnikiem i jest Ci z tym dobrze. 

Doskonale znasz siebie i wiesz kim jesteś. Nie do końca czujesz przy tym, że pasujesz do otaczającej Cię rzeczywistości i ludzi, dlatego starasz się poznać świat jak najdokładniej, na własną rękę. 

Zarys twarzy

Cały czas kształtujesz swój obraz i chcesz być postrzegany przez innych jak najlepiej. Ważne jest dla Ciebie, co myślą o tobie ludzie wokół. 

Swoje ja układasz jak puzzle, w których ważny jest każdy, najmniejszy nawet element. Na Twój obraz składa się to jak wyglądasz i czym oraz kim otaczasz się na co dzień, ale też Twoje wnętrze. Nie bez znaczenia są Twoje osiągnięcia, doświadczenia, wspomnienia czy talenty. 

Musisz jednak pamiętać, że doskonałość to tylko iluzja i czasem możesz być błędnie postrzegany przez otoczenie. Nie ma nic złego w tym, że chcesz być akceptowanym przez innych, zadbaj jednak o to, by nie zdominowało to Twojego życia. 

Więcej o:
Komentarze (11)
Co na obrazku widzisz jako pierwsze? Sprawdź, co to mówi o Twojej osobowości
Zaloguj się
 • respons

  Oceniono 6 razy 6

  A ja zobaczyłem najpierw to małe jeziorko, czy rzeczkę ; wiem, wiem ludzie mi mówią, że zawsze
  się przypier...dzielam do szczegółów. Jestem psychopatą ...?

 • minkat

  Oceniono 3 razy 3

  gdybym sie urodzila kilkaset lat temu to bym juz dawno umarla na powiklania poporodowe, jak wiekszosc kobiet.

 • pawlaka12

  Oceniono 2 razy 2

  Bardziej wierzę w związek między rozmiarem nosa a długością przyrodzenia.

 • mer-llink

  Oceniono 1 raz 1

  - Najpierw widze krowe. A krowa to mleko. A mleko to matka. a matka - to kosmos...
  _ ALez, panie Profesorze, tu jest królowa!
  - No własnie mówie. Najpiew jest królowa. A królowa to matka. A matka to mleko. A mleko - to kosmos. To własnie mówiłem.

  P.S> N aletnie bzdurki się Redakcji zebrało?

 • tomasz.rze

  0

  Co widzicie pierwsze, patrząc na kaczkę?
  - krótkie nóżki z inaczej zginającym się kolankiem,
  - złośliwy, bezzębny dziób,
  - czy zadowolony kuper, w którym mieszczą się mieszkańcy całego podwórka?

 • bene_gesserit

  0

  To nie jest nawet pop-psychologia, to czytanie z fusów.
  Gazeto, coś takiego na jedynce? Żenua.

 • jezuitaitamta

  0

  Pi.../lenie kotka za pomocą młotka.

 • kebabexpress

  Oceniono 4 razy 0

  Co za bzdury, tak naprawdę w ciągu sekundy widziałem wszystko co wymienione, jak mam powiedzieć co widziałem pierwsze? Nie ma jak przekaz podprogowy...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX