Wybierz jedno słońce, powiemy Ci, co to mówi o Tobie i ukrytych cechach Twojej osobowości

Ulubione kolory i kształty mogą wiele powiedzieć o człowieku i jego ukrytych cechach. Sprawdź, co mówi o Tobie wybrany przez Ciebie kształt słońca.

Słońce to nie tylko dająca światło i ciepło na Ziemi gwiazda, ale też bardzo ważny symbol. Niemal od zawsze zajmowało szczególne miejsce w kulturze i historii ludzkości. Dlatego tez przygotowaliśmy tekst, który pozwoli dowiedzieć się czegoś więcej o sobie, właśnie dzięki słońcu. 

Co trzeba zrobić? Spójrz na obrazek i wybierz słońce, które podoba Ci się najbardziej. I tyle. Gotowy?

Które słońce wybierasz?Które słońce wybierasz? Fot. Buzz.gazeta.pl

Udało się? Teraz sprawdź, co Twój wybór może powiedzieć o Tobie. 

1. 

SłońceSłońce Fot. Buzz.gazeta.pl

Wyróżnia Cię optymizm i ogólne pozytywne nastawienie do życia. Ciągle szukasz sposobów na ulepszanie siebie i bardzo trudno Cię do czegoś zniechęcić. Jesteś silny i odporny na wpływy innych ludzi. Potrafisz być oddanym i wiernym przyjacielem, który jak nikt inny potrafi podnieść bliską osobę na duchu. 

Choć jesteś towarzyski, Twoje grono znajomych jest mocno ograniczone. Dzieje się tak, ponieważ dokładnie filtrujesz ludzi, których spotykasz na swojej drodze. Dzięki temu zostają przy Tobie tylko najlepsi, prawdziwi przyjaciele. 

2. 

SłońceSłońce Fot. Buzz.gazeta.pl

To, co liczy się dla Ciebie najbardziej, to Twoja prywatna przestrzeń oraz miłość i szacunek najbliższych. Jesteś raczej introwertykiem niż ekstrawertykiem, ale nie znaczy to, ze izolujesz się od ludzi i zamykasz w sobie. Jesteś po prostu bardziej powściągliwy niż inni.  

W innych cenisz cechy proste, jak uczciwość czy życzliwość, a dla swoich przyjaciół zawsze znajdujesz choćby chwilę. Musisz więc uważać na osoby, które mogłyby chcieć wykorzystać Twoją wrażliwość i oddanie dla własnych korzyści. 

Pamiętaj, zawsze ufaj swojej intuicji, bo jest niezawodna. 

3.

SłońceSłońce Fot. Buzz.gazeta.pl

Jesteś inteligentny, ciekawy świata i odważny. Lubisz przygody, uwielbiasz zdobywać nową wiedzę. Jesteś szczery i otwarty, i zawsze starasz się unikać oceniania innych ludzi. 

Jesteś urodzonym przywódcą. Ludzie ufają Ci, bo czują się przy Tobie bezpieczni i cenią Twoją wiedzę i inteligencję. 

4.

SłońceSłońce Fot. Buzz.gazeta.pl

Jesteś energiczny i pomysłowy, tak bardzo, że aż wprowadza to do Twojego  życia niepokój. Masz sto pomysłów na minutę, zawsze jesteś gotów stawiać czoła wyzwaniom i czujesz się jak ryba w wodzie, gdy możesz próbować nowych rzeczy. 

Starasz się żyć pełnią życia i to widać. Masz jasno postawione życiowe cele i starasz się do nich dążyć. Tyle tylko, że łatwo się rozpraszasz, a wtedy już prosta droga do porzucenia starych planów i podjęcia się realizacji świeżych pomysłów. 

5.

SłońceSłońce Fot. Buzz.gazeta.pl

Jesteś osobą wesołą, lubisz się bawić i cieszysz się nawet z najmniejszych, pozytywnych rzeczy. Każda przeszkoda na twojej drodze jest dla Ciebie jedynie powodem, by nauczyć się czegoś nowego.

Nie boisz się konstruktywnej krytyki i zawsze utrzymujesz serdeczne relacje z innymi ludźmi. masz pozytywne usposobienie, dzięki czemu ludzie postrzegają cię jako osobę godną zaufania.

6. 

SłońceSłońce Fot. Buzz.gazeta.pl

Masz tyle pomysłów i tak łatwo zainspirować cię czymś nowym, że gdybyś miał zrobić wszystko, co sobie zaplanowałeś, nie starczyłoby Ci na to jednego życia. Jeśli chcesz spełnić swoje wielkie marzenia, musisz dowiedzieć się, co jest dla Ciebie najważniejsze.

Inni ludzie postrzegają cię jako osobę energiczną i wytrwałą. Masz pozytywny wpływ na innych.

7. 

SłońceSłońce Fot. Buzz.gazeta.pl

Uwielbiasz pomagać ludziom w potrzebie i masz wyjątkową zdolność do wspierania innych w rozwiązywaniu ich problemów. Czasem możesz być postrzegany (i czuć się) jak superbohater - bo kto jak nie ty uratuje świat przed zagładą?

Swoją energią inspirujesz innych. Jesteś osobą inteligentną, i choć uwielbiasz pomagać innym, swoje wewnętrzne przemyślenia i własne problemy wolisz raczej zachować dla siebie. 

8. 

SłońceSłońce Fot. Buzz.gazeta.pl

Jesteś ostoją spokoju, a Twojej cierpliwości można Ci jedynie pozazdrościć. Nie zachowujesz urazy i niełatwo jest Cię obrazić. Jesteś niezwykle dojrzały, zanim coś zrobisz, dokładnie to analizujesz i dzięki temu bardzo rzadko popełniasz błędy. 

Chociaż miłość i inne uczucia są dla ciebie ważne, przedkładasz nad nie racjonalne myślenie.Więcej o: