Oto 5 najczęściej kłamiących znaków zodiaku. Byk chce imponować, a Panna kłamie dla sportu

Kłamiemy z różnych powodów, czasem z bardzo niewinnych i błahych. Jednak to te znaki zodiaku naginają rzeczywistość najczęściej.

Drobne kłamstewko lub nagięcie prawdy chyba zdarzyło się w życiu każdemu z nas. Niewinny komentarz, że żona wcale nie przytyła po tygodniu jedzenia lodów lub że przyjaciółka wygląda olśniewająco w nowej sukience, chociaż powinna być rozmiar większa. Jednak są tacy, którzy kłamią o wiele częściej. To aż 5 z 12 znaków zodiaku.

Które znaki zodiaku kłamią najczęściej?

Lew 

Lwy to urodzeni przywódcy, bardzo często naginają prawdę, żeby nie stracić szacunku wśród znajomych, współpracowników czy rodziny. Nie przyznają się do błędu i próbują wybrnąć z sytuacji dopuszczając się drobnych oszustw. Wypowiadają swoje wersje wydarzeń z taką pewnością i przekonaniem, że szybko sami zaczynają wierzyć, że to ich wersja jest prawdziwa.

Waga

Wagi są wobec siebie bardzo wymagające. Zawsze twierdzą, że mogłyby wyglądać lepiej, pracować ciężej i być lepszymi ludźmi. Nie radzą sobie ze swoją wizją siebie, dlatego próbują zyskać uznanie wśród otoczenia. Często się przechwalają, wyolbrzymiają swoje zasługi i kłamią w kwestiach powodzenia w pracy czy w życiu miłosnym. Jeśli któraś dziedzina życia nie idzie po ich myśli, tworzą sobie jej alternatywną wersję.

Byk

Byk to dusza towarzystwa. Kłamie w błahych sprawach żeby zabłysnąć na imprezie lub w pracy na przerwie na papierosa. Żyje intensywnie i potrzebuje ciągłych zmian. Często okłamuje też partnera, jednak twierdzi, że to dla jego dobra. Zamiast informować go o wyjściu na kawę z kolegą/koleżanką z biura, mówi o nadgodzinach, żeby nie wzbudzać zazdrości. Przez swoje nawyki bykowi trudno się ustatkować i w pełni wydorośleć.

Koziorożec

Koziorożce robią wszystko na ostatnią chwilę, wiele obiecują i mają mnóstwo obowiązków. Niestety rzadko są w stanie sprostać wszystkiemu, za co się biorą. Owocuje to przekrętami, manipulacjami, naginaniami rzeczywistości i kłamstwami. Jeśli Koziorożec obieca nam, że na pewno coś dla nas zrobi lub sprawdzi i to na już, ewentualnie na jutro - będziecie mu o tym przypominać przez najbliższy miesiąc, aż w końcu go wyręczycie.

Panna

Panny kłamią dla sportu. Snują historie, bogate w szczegóły i zwroty akcji opowieści ze swojego życia. Są spokojne i nie prowadzą bujnego życia towarzyskiego, jednak nadrabiają wyobraźnią. Nigdy ich historie nie krzywdzą innych, jeśli jakaś postać z opowieści jest negatywna i mogłaby narazić się słuchacza - najprawdopodobniej nie istnieje.

A gdyby istniała butelka, która sama napełnia się wodą? To wynalazek, który może zmienić świat

Więcej o: