Które dziecko stłukło wazon? Twój wybór zależy od tego, jakim jesteś człowiekiem

Które z dzieci na obrazku stłukło wazon? To, co wybierzesz, świadczy o tym, jakim jesteś człowiekiem. I każda odpowiedź jest tutaj dobra.

Rozbity wazon, woda rozlana na dywanie, czworo dzieci i mama, która właśnie szacuje straty. Żaden z malców nie przyznaje się do winy, ale to jeden z nich zrobił w pokoju bałagan. Kto? odpowiedź na to pytanie należy do Ciebie. 

Na obrazku nie znajdziesz żadnych śladów ani wskazówek, które świadczyłyby o ewidentnej winie któregoś dziecka. Nie będzie plam na ubraniu czy pobrudzonych ubrań. jest tylko Twój mózg i ocena sytuacji. I żadna odpowiedź nie jest zła. 

Zatem, kto rozbił wazon? To co odpowiesz, wiele może powiedzieć o Tobie i tym, jakim jesteś człowiekiem. Gotowy?

Kto zbił wazon?Kto zbił wazon? Fot. buzz.gazeta.pl

A. Chłopiec w czerwonym sweterku


Zmartwiony chłopiec w czerwonym swetrze rozbił wazon. dlaczego? Może dlatego, ze jest smutny, przestraszony i boi się konsekwencji?Ale może być zupełnie inaczej. Chłopiec może być typowym kozłem ofiarnym. Wie, że i tym razem będzie oskarżony, więc automatycznie bierze winę na siebie. 


Jeśli wybrałeś chłopca w czerwonym sweterku, znaczy to, że jesteś osobą odpowiedzialną i zwracającą uwagę na szczegóły. Jesteś ostrożny i nieufny. 

B. Dziewczynka w fioletowej sukience

Dziewczynka w fioletowej sukience wygląda na najstarszą w rodzeństwie. Stoi tuż przy chłopcu w czerwonym swetrze, który wygląda na zmartwionego. Ona się uśmiecha, czyżby go pocieszała lub brała odpowiedzialność na siebie? A może to jednak ona stłukła wazon?

Jeśli wskazałeś tą dziewczynkę, znaczy to, że jesteś osobą sumienną. Wierzysz w zrozumienie i nie osądzasz innych. Szukasz sprawiedliwości i nie chcesz nikogo zawieść. Jesteś osobą, która nigdy nie zostawiłaby przyjaciela w potrzebie.  

C. Chłopiec w zielonym ubraniu

Chłopiec ubrany na zielono wygląda na pewnego siebie. Ręce trzyma w kieszeniach, uśmiecha się, może próbuje ukrywać swoje emocje. Trudno zgadnąć, o czym myśli. Próbuje być twardy i chowa się za nerwowym śmiechem? A może jednak jest szczęśliwy, ze to nie on i pewny swojej niewinności? 

Jeśli wybrałeś chłopca ubranego na zielono, znaczy to, ze potrafisz świetnie ukrywać swoje emocje. Zawsze jesteś ostrożny w stosunku do innych ludzi. Ale to nie wszystko. Masz osobowość lidera i twarde przekonania. Jesteś pewien swoich opinii i są one niezmienne. 

D. Dziewczynka w różowej sukience

Ubrana w różową sukienkę dziewczynka stoi najbliżej mamy. Może chce się za nią schować, albo wie, ze za chwilę zostanie ukarana i boi się konsekwencji?

Jeśli to na nią padł Twój wybór, jesteś osobą odpowiedzialną i godną zaufania. Codziennie starasz się być dobrym człowiekiem, a swoją postawa zjednujesz do siebie innych. 

Więcej o: