Milionerzy. Partia Polska Razem ma owoc w logo. Jaki? Uczestniczka miała spory problem

W odcinku teleturnieju ''Milionerzy'' padło pytanie z zakresu polityki. Uczestniczka musiała wiedzieć, jaki owoc jest w logo Partii Razem.

''Milionerzy'' to teleturniej, w którym potrzebna jest graczom wiedza wszechstronna, także ta z zakresu polityki. Tej zabrakło uczestniczce w 95 odcinku show TVN-u.

Jaki owoc znajduje się w logo Polska Razem?

Jaki owoc znajduje się w logo Polska Razem? - spytał panią Sarę Hubert Urbański, podając cztery warianty odpowiedzi.
A) żółta gruszka
B) czerwona truskawka
C) czarna jagoda
D) zielone jabłko.

Pytanie o owoc w logo partii warte było 10 tysięcy złotych. Pani Sara miała z nim spory problem. Poprosiła więc o możliwość wykorzystania koła ratunkowego. W podjęciu decyzji pomóc miał jej telefon do przyjaciela.

Niestety, mimo wykonania telefonu, pani Sara nadal nie była pewna odpowiedzi. poprosiła więc o kolejne koło ratunkowe, ''pół na pół''. Dopiero gdy mogła wybierać między dwiema opcjami - B i D, zdecydowała się na tę drugą. Na szczęście zielone jabłko okazało się odpowiedzią prawidłową.

Partia Polska Razem

Partia Polska razem, a właściwie Polska Razem Zjednoczona Prawica, to ugrupowanie założone w 2013 roku przez Jarosława Gowina, zaraz po tym, jak polityk wystąpił z Platformy Obywatelskiej. W 2017 roku partia przekształciła się w ugrupowanie Porozumienie. 

Więcej o: