Jennifer Lopez zobaczyła, jak tańczą i aż wstała z wrażenia. Dali dziki popis

Jennifer Lopez jest jurorką w programie tanecznym ''World of Dance''. Jedna z par zatańczyła tak, że piosenkarkę poniosły emocje i nie mogła usiedzieć na krześle. Nawet udostępniła ich występ u siebie na koncie.

Jennifer Lopez jest znana z szalonych układów tanecznych, nic dziwnego, że poproszono ją, by zasiadła w jury programu tanecznego. Karen i Ricardo zatańczyli przed widzami tak, że sędziowie poderwali się z krzeseł.

Jennifer Lopez zerwała się z miejsca

Karen i Ricardo, uczestnicy tegorocznej edycji programu ''World of Dance'', zatańczyli do piosenki ''La Malanga'' Mercado Negro. I przygotowali taki układ, że głowa mała.

Ricardo miotał Karen po parkiecie jak szalony! To ją przerzucał miedzy nogami, to podrzucał sobie nad głową.

W pewnym momencie nawet upuścił ją z wysoka, tylko po ty, by złapać milimetry nad parkietem. Już wtedy J.Lo z wrażenia łapała kolegów za ręce.

Ale moment, kiedy Jennifer Lopez i pozostali sędziowie oszaleli z podziwu nadszedł, kiedy RIcardo zaczął kręcić partnerką jak małym zabawkowym bąkiem:

 

Jennifer Lopez była pod takim wrażeniem, że wrzuciła film z ich występem na prywatny profil na Instagramie. W pełni to rozumiemy. W głowie się kręci od samego patrzenia. Co za sceniczne bestie! Myślicie, że wygrają?

Twierdzisz, że nadwaga przeszkadza w tańcu? On udowadnia, że taniec jest dla każdego

Więcej o: