Andrzej Duda jest prezydentem równo trzy lata. Podsumowujemy jego kadencję [MEMY]

Andrzej Duda został prezydentem Polski dokładnie 3 lata temu. Dziś podsumowujemy jego kampanię galerią najlepszych memów z jego prezydentury.

Dokładnie trzy lata temu, 6 sierpnia 2015 roku, Andrzej Duda zaczął sprawować funkcję prezydenta. Szybko pokazał, ile potrafi i w ekspresowym tempie został jednym z najbardziej kontrowersyjnych i krytykowanych prezydentów, a jednocześnie najwdzięczniejszym modelem do tworzenia politycznych memów.

Z czego zostanie zapamiętany Andrzej Duda? Z zamiłowania do długopisu i podpisywania, ze zmian, tak prawa, jak i konstytucji, z konstytucji tej łamania. Żadna jego zagraniczna podróż czy spotkania na szczycie nie zapadły w pamięć tak, jak chęć zmiany Polski na lepszą, przynajmniej wedle własnego pojęcia tego, co dobre. 

Andrzej Duda zapamiętany będzie jako prezydent wszystkich Polaków, taki, który Polaków tych nie słucha. Zapamiętany będzie jako prawnik, który nie przestrzega prawa. Jako człowiek, który mimo wszystko ciągle się uczy, choć studia dawno skończył, a wiedzy o konstytucji zdaje się, że nie przyswoił. 

W końcu, Andrzej Duda zapamiętany będzie jako prezydent-mem. Bo to, co charakterystyczne dla Andrzeja Dudy, to jego wyjątkowo memiczna twarz i cały zestaw zdjęć, które stały się w kolejnych miesiącach i latach jego prezydentury tłem do tworzenia memów. A memów i to naprawdę doskonałych, z prezydentem w roli głównej, powstało w ostatnich trzech latach mnóstwo. 

Dziś, z okazji trzeciej rocznicy objęcia stołka, przedstawiamy Wam wyjątkową galerię. Galerię podsumowującą prezydenturę Andrzeja Dudy. W memach. Aby łatwiej było przełknąć niektóre absurdy jego rządzenia. 

Więcej o: