Andrzej Duda jest prezydentem równo trzy lata. Podsumowujemy jego kadencję [MEMY]

Andrzej Duda został prezydentem Polski dokładnie 3 lata temu. Dziś podsumowujemy jego kampanię galerią najlepszych memów z jego prezydentury.

Dokładnie trzy lata temu, 6 sierpnia 2015 roku, Andrzej Duda zaczął sprawować funkcję prezydenta. Szybko pokazał, ile potrafi i w ekspresowym tempie został jednym z najbardziej kontrowersyjnych i krytykowanych prezydentów, a jednocześnie najwdzięczniejszym modelem do tworzenia politycznych memów.

Z czego zostanie zapamiętany Andrzej Duda? Z zamiłowania do długopisu i podpisywania, ze zmian, tak prawa, jak i konstytucji, z konstytucji tej łamania. Żadna jego zagraniczna podróż czy spotkania na szczycie nie zapadły w pamięć tak, jak chęć zmiany Polski na lepszą, przynajmniej wedle własnego pojęcia tego, co dobre. 

Andrzej Duda zapamiętany będzie jako prezydent wszystkich Polaków, taki, który Polaków tych nie słucha. Zapamiętany będzie jako prawnik, który nie przestrzega prawa. Jako człowiek, który mimo wszystko ciągle się uczy, choć studia dawno skończył, a wiedzy o konstytucji zdaje się, że nie przyswoił. 

W końcu, Andrzej Duda zapamiętany będzie jako prezydent-mem. Bo to, co charakterystyczne dla Andrzeja Dudy, to jego wyjątkowo memiczna twarz i cały zestaw zdjęć, które stały się w kolejnych miesiącach i latach jego prezydentury tłem do tworzenia memów. A memów i to naprawdę doskonałych, z prezydentem w roli głównej, powstało w ostatnich trzech latach mnóstwo. 

Dziś, z okazji trzeciej rocznicy objęcia stołka, przedstawiamy Wam wyjątkową galerię. Galerię podsumowującą prezydenturę Andrzeja Dudy. W memach. Aby łatwiej było przełknąć niektóre absurdy jego rządzenia. 

Więcej o:
Komentarze (54)
Andrzej Duda jest prezydentem równo trzy lata. Podsumowujemy jego kadencję [MEMY]
Zaloguj się
 • Oceniono 21 razy 19

  Będzie zapamiętany jako największe popychadło w Polsce. Nie wiem jak można chodzić z podniesioną głową będąc bezmyślnie postępującym "czymś", nie znajduję tutaj innego określenia. Każda wypowiedź, każda decyzja, to wyreżyserowany spektakl. On jest jak bita żona domowego alkoholika, zastraszony, potulny, posłuszny jak pies, bez własnego zdania. Tyle, że z tą różnicą, że jego nikt nie leje. Zatem do jakich wniosków można dojść : bezmózgie stworzenie. I takim właśnie zostanie Duda zapamiętany.

 • def11

  Oceniono 17 razy 15

  Zapamiętany będzie jako krzywoprzysiężca i marionetka.

  ps. A w przyszłości biografia wydana pt "Niezłomnego wspomnienia z celi"

 • betka36

  Oceniono 16 razy 12

  Dno dna i kilo mułu. To jakiś wybryk natury ten pacan

 • marymania

  Oceniono 16 razy 12

  Polecam wszystkim wyszukać i obejrzeć "występ" Maliniaka w Davos podczas panelu z panią prezydent Litwy i z Poroszenką. Po "angielsku"... LOL
  To dopiero wstyd, że takie coś nas reprezentuje!

 • kataryniarski

  Oceniono 14 razy 12

  Ach to już trzy lata jego klęsk, kłamstw, kompromitacji i ciągłego poniżenia przez własny obóz?

  3 lata porażek!
  3 lata kompromitacji.
  3 lata poniżenia
  ale za to Adrian w Pałacu sobie pomieszkał - będzie miał co w więzieniu opowiadać! :D

 • mikejar

  Oceniono 13 razy 11

  Te trzy lata to POSMIEWISKO Z POLSKI. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak taki GLUPEK ZOSTAL PREZYDENTEM. Czy POL POLSKI to tez IDIOCI. Kiedys bedzie musial wyjsc z nory I byc na ulicy . JAK SPOJRZY LUDZIOM W TWARZ. A moze jest tak GLUPI ze nie wie co CZYNI. WSTYD I ZENADA. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX