Finał Projekt Lady 3 już za nami. Mentorki z trudem wybrały zwyciężczynię programu

Kto wygrał Projekt Lady 3? Po emocjonującym finale już wszystko wiadomo. Mentorki nie miały łatwego zadania, jednak nagrodę i tytuł prawdziwej damy mogła otrzymać tylko jedna z trzynastu dziewczyn.

W Pałacu w Rozalinie podczas trzeciej edycji programu Projekt Lady pojawiło się 13 dziewczyn, które chciały nauczyć się, jak być prawdziwą damą i zmienić swoje życie. Tygodniami walczyły o miejsce w ścisłym finale konkursu.

Kto wygrał Projekt Lady 3? 

Ostateczne starcie o trzymiesięczne stypendium w Eurocentres Language Cambridge School w Wielkiej Brytanii i tytuł Pierwszej Damy Projektu Lady stoczyły trzy finalistki: Magdalena Lubacz, Sandra Rogaczewska i Agnieszka Koszelak.

Projekt Lady 3. Kto wygrał?

Mentorki przyznały, że wybór nie był łatwy. Każda z dziewczyn przeszła długą i trudną drogę, aby dokonać wielkich zmian w swoim życiu. 

To była trudna decyzja, ale myślę, że w jej przypadku zmiana była największa i odbyła się na wielu poziomach - skomentowała decyzję Tatiana Mindewicz-Puacz.

Magdalena Lubacz zwyciężczynią Projekt Lady 3

Zwyciężczyni Projektu Lady mogła być tylko jedna. Została nią Magdalena Lubacz.

Jestem w takim szoku, tyle emocji, ale wierzę, że mi się uda i teraz będzie już tylko lepiej - wyznała Magda, ocierając łzy wzruszenia.

Gratulujemy wygranej!

Więcej o: