Milionerzy. W piosence Mała Piotr Rogucki śpiewa: jesteś różowy jak... Gracz miał problem

W 102 odcinków teleturnieju 'Milionerzy'' padło pytanie o piosenkę Piotra Roguckiego. Gracz zmierzył się z tekstem utworu 'Mała'.

W 102 odcinku ''Milionerów'' padło pytanie typowo muzyczne. I choć artysta, o którego spytano, jest dość znany, jego twórczość dociera do dość konkretnego grona odbiorców. O kogo chodzi? O Piotra Roguckiego.

Milionerzy. ''Jesteś różowy...'' co śpiewał Piotr Rogucki w piosence ''Mała''

Wokalista Comy słynie z tekstów trudnych i zawiłych, więc pytanie o słowa, które wyśpiewał, dla kogoś, kto jego muzyki nie słucha, może być zabójcze. I tak właśnie było z panem Miłoszem.

W piosence ''Mała'' Piotr Rogucki śpiewa: jesteś różowy...
A. Mus malinowy
B. Krem na cieście
C. Pasek
D. Tłusty bobasek.

Jak się okazało, pan Miłosz twórczości Piotra Roguckiego nie znał, więc w ''Milionerach'' pokusił się o koło ratunkowe. Wybrał telefon do przyjaciela, czyli do swojego taty. Niestety i on nie miał pojęcia, co wybrać.

Wtedy pan Miłosz poprosił o kolejne koło, cztyli 50:50. Został z odpowiedziami A i B, i wybrał tą pierwszą. A która jest poprawna? To może wyjaśnić Wam sam Piotr Rogucki...

 

Tekst piosenki ''Mała'', a właściwie jej pierwszej zwrotki, jest dokładnie taki:


''Jesteś różowy krem na cieście I byłbym Ciebie jadł
O wiele częściej, o ile zechcesz...
Jesteś jedyna w całym mieście, łaskawy zrządził los,
Że chciałaś mieć mnie w domu na jesień''.

Zatem poprawna odpowiedź, to oczywiście B.

''Milionerzy'' pokonali pana Miłosza, który niestety musiał opuścić program. Ciekawe, czy po wszystkim postanowił posłuchać twórczości Piotra Roguckiego...

Więcej o: