Rolnik szuka żony. Małgosia i Paweł razem na weselu. Kolor sukienki budzi kontrowersje

Ostatnia edycja Rolnik szuka żony zaowocowała oświadczynami Pawła. Wraz z narzeczoną Małgosią planują już własny ślub, ale póki co bawią się na weselach swoich przyjaciół.

Fani Gosi i Pawła z programu Rolnik szuka żony czekają na ślub ulubionej pary z wielką niecierpliwością. Jednak póki co muszą się zadowolić relacjami z wesel ich bliskich. Para opublikowała jak świętuje najważniejszy dzień w życiu swoich przyjaciół.

Małgosia i Paweł z rolnika razem na weselu

Zdjęcie z imprezy pojawiło się na Instagramie Małgosi. 'Pozdrawiamy' podpisała fotografię 'Rolniczka w szpilkach'. 

Rolnik szuka żony. Małgosia w kontrowersyjnej sukience na weselu

Fani od razu zauważyli, że Gosia ubrała się dość nietypowo. Na zdjęciu widać fragment jej sukienki, która najprawdopodobniej jest czarna. Jak nakazuje tradycja, goście weselni nie powinni zakładać czarnych ubrań, ponieważ kojarzą się z żałobą. Jednak sytuację na zdjęciu ratuje kolorowy krawat Pawła.

Paweł i Małgosia z 'ROlnika' bawili się na weselu. Sukienka Gosi miała odważny kolorPaweł i Małgosia z 'ROlnika' bawili się na weselu. Sukienka Gosi miała odważny kolor rolnikwszpilkach / instagram

Małgosia i Paweł z Rolnik szuka żony. Kiedy wezmą ślub?

Małgosia zasypywana pytaniami o ślub z Pawłem postanowiła ogłosić na swoim Instagramie dobrą nowinę. Narzeczeni zapewniają, że ceremonia odbędzie się już niedługo. Zarówno para, jak i jej fani nie mogą doczekać się tego wielkiego dnia.

'Rolnik szuka żony'. Czwarta edycja najbardziej kontrowersyjna. Te chwile zapamiętamy na długo

Więcej o: