Gang Słodziaków zastąpi Gang Świeżaków. Biedronka za naklejki da pluszaka. Wiemy, kiedy zaczyna się promocja

Gang Słodziaków zastąpi w sklepach Biedronka ukochany przez Polaków Gang Świeżaków. Tym razem w roli głównej wystąpią pluszowe zwierzątka. Promocja zaczyna się już niedługo.

Gang Słodziaków to najnowsze pluszaki do kolekcjonowania w sieci sklepów Biedronka. Zastąpią one Gang Świeżaków, który swego czasu był absolutnym hitem w całej Polsce.

Gang Słodziaków - kiedy zaczyna się promocja?

Gang Słodziaków wejdzie w sklepów Biedronka z końcem sierpnia - dokładnie w poniedziałek, 27 sierpnia 2018 roku. Od tego czasu za kupione w sklepie warzywa i owoce klienci będą otrzymywali naklejki. O Gangu Słodziaków usłyszymy w reklamach Biedronki już w najbliższym tygodniu.

Gang Słodziaków - co trzeba zrobić, żeby dostać Słodziaka?

Tak samo, jak w przypadku Gangu Świeżaków, maskotki z Gangu Słodziaków będą możliwe do zdobycia dzięki uzbieranym naklejkom za zakupy w Biedronce. Naklejki zaś otrzymają klienci, którzy podczas zakupów kupią warzywa lub owoce. Naklejki otrzymają również klienci, którzy kupią produkty partnerów akcji a także ci, którzy skorzystają w czasie zakupów z karty lojalnościowej "Moja Biedronka".

Gang Słodziaków będzie również do kupienia bezpośrednio w sklepie, za pieniądze.

Gang Słodziaków - jakie będą maskotki?

Gang Słodziaków to maskotki przypominające zwierzątka. Będzie można zdobyć pluszowego jeża, sowę czy królika. W sumie będzie można zebrać aż 6 zwierzątek.

Gang Słodziaków:

  • Jeżyk
  • Ryś
  • Sowa
  • Królik
  • Bóbr
  • Lisek

Prócz maskotek z Gangu Słodziaków będzie można kupić również książkę o przygodach pluszowych zwierzątek.

Więcej o: