Jak wygląda dom Magdy Gessler w Kanadzie? Ogród z widokiem na jezioro - jest pięknie

Magda Gessler pokazała swój dom w Kanadzie. Restauratorka na co dzień pracuje w Polsce, ale często jeździ do swojego drugiego domu w Kanadzie. Przebywa tam jej partner, Waldemar Kozerawski.

Magda Gessler, prowadząca program "Kuchenne Rewolucje" w TVN, chętnie dzieli się na Instagramie urywkami ze swojego życia poza telewizją. Dzięki temu wiemy, jak wygląda jej drugi dom w Kanadzie, gdzie mieszka jej partner, Waldemar Kozerawski. To tam Magda Gessler odpoczywa i nabiera sił. I nic dziwnego, jej dom w Kanadzie jest naprawdę piękny.

Dom Magdy Gessler - co za ogród!

Największe wrażenie na zdjęciach z domu Magdy Gessler bez wątpienia robi ogród. Kanadyjska przyroda robi tu swoje. Ogród przy domu ma widok prosto na jezioro:

 

Więcej zdjęć z wnętrz domu Magdy Gessler znajdziecie na portalu Plotek.pl > > >

Magda Gessler w Kanadzie

Dla Magdy Gessler Kanada to niemalże drugi dom. Restauratorka już jakiś czas temu oznajmiła, że właśnie w Kanadzie zamierza rozwijać swój biznes - w Toronto miała otworzyć własną restaurację, do której zimą 2018 roku szukała personelu.

Magda Gessler w Kanadzie bywa bardzo często. To właśnie tam mieszka na stałe jej mąż, Waldemar Kozerawski, ceniony lekarz.

Więcej o: