Meghan Markle sama poleciała do Kanady. Gdzie jest książę Harry?

Meghan Markle poleciała do Kanady bez swojego męża, księcia Harry'ego. To nieformalnie jej pierwsza podróż zagraniczna bez męża. Gdzie był w tym czasie książę Harry?

Meghan Markle wzięła ślub z księciem Harrym 19 maja 2018 roku. Od tego czasu bardzo rzadko widywana jest sama, bez swojego męża. Książę Harry towarzyszy jej w każdym wystąpieniu publicznym, a Meghan Markle rzadko gdziekolwiek udaje się bez niego. Teraz jednak była widziana sama w samolocie do Kanady - a dokładniej do Toronto.

Meghan Markle poleciała do Toronto

Jak informuje Express.co.uk, Meghan Markle widziana była na pokładzie samolotu linii Air Canada. Kensington Palace wysłał do linii lotniczych specjalny list, w którym proszono o powstrzymanie się od fotografowania Meghan Markle w czasie jej podróży, którą określono jako prywatną.

Meghan Markle mieszkała w Toronto zanim wzięła ślub z księciem Harrym. Tam też ma swoich znajomych z serialu "Suits", z którymi poleciała się spotkać.

Meghan Markle z Kanady pojedzie do USA

Meghan Markle w czasie tej podróży ma plan pojechać również do Kalifornii w USA. Tam być może spotka się już z księciem Harrym, który do niej dołączy. W Kalifornii para planuje spędzić krótkie wakacje, w czasie których Meghan ma "pokazać Harry'emu to, co kocha w USA". W Kalifornii Meghan odwiedzi też swoją matkę - i być może również ojca, który będzie wtedy 150 kilometrów od niej.

Meghan Markle - pierwsza podróż bez księcia Harry'ego

Dla Meghan Markle to pierwsza podróż bez księcia Harry'ego. Choć nieoficjalna, wzbudza ogromne zainteresowanie. Księżna do tej pory była widziana wyłącznie ze swoim mężem, głównie w sytuacjach formalnych.

Gdzie jest książę Harry?

W czasie gdy Meghan Markle przebywa w Kanadzie, książę Harry jest w Botswanie. Poleciał tam sam na coroczne spotkanie Obrońców Nosorożców w Botswanie, którym patronuje.

Więcej o: