Kuba Wojewódzki i Malwina Wędzikowska są parą? Celebrytka komentuje

Kuba Wojewódzki i Malwina Wędzikowska wybrali się późną wieczorną porą na wino. Parę przyłapali paparazzi i od razu zaczęto mówić o tym, że była to randka. Malwina Wędzikowska skomentowała.

Kuba Wojewódzki i Malwina Wędzikowska są parą? Taka plotka elektryzowała portale plotkarskie w Polsce. Na portalu plotek.pl pojawiły się zdjęcia ze spotkania Kuby Wojewódzkiego i Malwiny Wędzikowskiej, którzy wybrali się wieczorną porą na wino.

Malwina Wędzikowska komentuje plotki

Malwina Wędzikowska jako osoba najbardziej zainteresowana postanowiła skomentować plotki, które pojawiły się w ostatnich godzinach. W rozmowie z serwisem Plejada.pl powiedziała:

Nie mam zwyczaju komentować swojego życia prywatnego, ale jedno muszę przyznać - fatalnie wyszłam na tych zdjęciach.

Cóż, nie wyjaśnia to, czy spotkanie Malwiny Wędzikowskiej i Kuby Wojewódzkiego było randką, czy jednak tylko wyjściem na wino.

Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk

Nie tak dawno temu pojawiły się informacje, że Kuba Wojewódzki rozstał się ze swoją dotychczasową partnerką, którą była Renata Kaczoruk. Potem jednak para widziana była razem - np. na festiwalu Open'er.

Kim jest Malwina Wędzikowska?

Malwina Wędzikowska to 27-letnia stylistka, projektantka mody i kostiumografka. To jej kreacje możemy zobaczyć w wielu programach telewizyjnych TVN i Polsatu.

Więcej o: