MTV VMA 2018. Jennifer Lopez dała takie przemówienie, że jej partner Alex Rodriguez się popłakał

Jennifer Lopez była królową gali MTV VMA 2018. Odebrała najważniejszą nagrodę wieczoru - MTV Vanguard Award i dała takie przemówienie, że jej partner - Alex Rodriguez - miał łzy w oczach.

35. gala MTV Video Movie Awards odbyła się w poniedziałkowy wieczór. Niekwestionowaną królową gali była Jennifer Lopez. Piosenkarka odebrała najważniejszą nagrodę wieczoru - MTV Vanguard Award. Kiedy weszła na scenę, nikt nie miał wątpliwości, kto tu jest prawdziwą gwiazdą. A potem wygłosiła przemówienie najlepsze ze wszystkich.

Jennifer Lopez - przemówienie z gali MTV VMA

Jennifer Lopez zaczęła całkiem zwyczajnie. Była trochę zasapana, bo dopiero co występowała. Opowiedziała o swojej ciężkiej i wyczerpującej drodze do sławy, dziękowała za wsparcie wszystkim.

Pracowałam, pracowałam, pracowałam

- mówiła.

Dziękowała wszystkim pokolei, wymieniła milion ludzi, którym zawdzięczała to, że tego wieczora mogła stanąć na scenie. A potem... A potem zwróciła się do swóch osób z sali - swojego partnera i synka.

Alex Rodriguez nie mógł powstrzymać łez

Jennifer Lopez ze sceny zwróciła się do dwóch - jak to określiła - "aniołów". Alex Rodriguez, jej partner, trzymał się mocno przez całe jej wystąpienie, ale w tym momencie nie mógł już powstrzymać łez.

Alex, jesteś moją bratnią duszą. Jesteśmy jak lustrzane odbicia. Moje życie jest słodsze i lepsze dzięki Tobie. Każdego dnia pokazujesz mi, że nie ma granic moich możliwości.

- mówiła Jennifer Lopez

 

A Alex Rodriguez popłakał się.

Więcej o: