M jak miłość. Julia Wróblewska zdradziła, co wydarzy się po wakacjach

M jak miłość. Julia Wróblewska czyli serialowa Zosia zdradziła, co wydarzy się w serialu po wakacjach. Telenowela wraca do TVP 2 już we wtorek 11 września o godzinie 20:50.

Wielkimi krokami zbliża się pierwszy powakacyjny odcinek telenoweli "M jak miłość". Co wydarzy się w serialu? Julia Wróblewska, grająca serialową Zosię, zdradziła kilka szczegółów fabuły.

M jak miłość. Co wydarzy się w serialu?

Julia Wróblewska w rozmowie z "Party" zdradziła, co będzie działo się w nadchodzącym sezonie "M jak miłość". Jej postać - Zosia - przeżyje pierwsze miłosne rozterki. A ponieważ zakochana nastolatka wszystko przeżywa o wiele mocniej, niż dorosły, czeka nas bez wątpienia kilka - lub nawet kilkanaście - bardzo ciekawych odcinków.

Julia Wróblewska zdradza też, że w serialu pojawi się kilka zupełnie nowych osób. Jak informuje telemagazyn.pl, scenarzyści mają szukać dla serialowej Zosi zupełnie nowych wyzwań, a być może nawet planują dla niej "powiększenie rodziny". Czy oznacza to temat nastoletniej ciąży w serialu?

M jak miłość. Co wydarzy się w pierwszych odcinkach po wakacjach?

Pierwszy powakacyjnych odcinek - nr 1381 - już niebawem. Widzowie zobaczą go na TVP 2 11 września o godzinie 20:50. Czego można się spodziewać po nowych odcinkach "M jak miłość"?

Związek Uli i Bartka będzie przeżywał trudny czas. I właśnie na ich perypetiach skupi się pierwszy powakacyjny odcinek. Młodzi na swoje sposoby będą próbowali pokonać przeciwności losu - a zwłaszcza chroniczny brak pieniędzy.

Więcej o: