Quebonafide i Natalia Szroeder całują się na mieście. Sopot tętni miłością

Quebonafide i Natalia Szroeder zostali przyłapani przez paparazzi na czułym pocałunku. Quebonafide przyjechał z Natalią Szroeder, ponieważ piosenkarka występowała na Top Of The Top Festival 2018 w Sopocie.

Quebonafide i Natalia Szroeder bawili w ostatnich dniach w Sopocie. Piosenkarka występowała na Top Of The Top Festival 2018, zaś raper towarzyszył jej w chwilach wolnych. Paparazzi udało się przyłapać parę na czułych pocałunkach. Nie mamy wątpliwości - Sopot doprawdy tętni miłością.

Quebonafide i Natalia Szroeder

Natalia Szroeder i Quebonafide są parą przynajmniej od kilku miesięcy. Szroeder, która uchodzi raczej za "grzeczną dziewczynę" w świecie muzyki i Quebonafide, określany "niepokornym raperem", nie afiszują się ze swoim związkiem. Do mediów rzadko trafiają ich wspólne zdjęcia.

Teraz możecie je zobaczyć na portalu Fakt.pl. Aż miło popatrzeć!

Kim jest Quebonafide?

Pod pseudonimem Quebonafide ukrywa się 27-letni raper Kuba Grabowski. Tatuaże, kolorowe włosy i ostry język to jego znaki rozpoznawcze. "Ezoteryka" - jego pierwsza płyta - zdobyła statut platynowej. "Egzotyka" była najlepiej sprzedającym się albume w Polsce w 2017 roku.

Kim jest Natalia Szroeder?

Natalia Szroeder to 23-letnia wokalistka i autorka piosenek. Brała udział w programie "Twoja twarz brzmi znajomo" oraz "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami".

Więcej o: