Jubileusz pracy Gosi Baczyńskiej. Magdalena Cielecka w złocie, nowa fryzura Małgorzaty Kożuchowskiej i szczęśliwa Monika Olejnik

Jubileusz pracy Gosi Baczyńskiej nie mógł przejść bez echa. Projektantka zaprosiła na swoją imprezę zaprzyjaźnione gwiazdy i znanych dziennikarzy. Na 21-leciu pracy pojawiły się między innymi Magdalena Cielecka, Małgorzata Kożuchowska czy Monika Olejnik.

Gosia Baczyńska otworzyła swój pierwszy salon mody w Warszawie w 2009 roku, jednak jej kariera trwa już 21 lat. Wielokrotna laureatka nagrody 'Projektant roku' magazynu 'Elle' i 'Kobieta dekady' według 'Glamour' zorganizowała z tej okazji huczną imprezę pełną gwiazd.

21-lecie pracy Gosi Baczyńskiej

Gosia Baczyńska świętowała kolejny rok pełen sukcesów w gronie bliskich osób. Minęło już 21 lat odkąd projektantka spełnia się w swoim zawodzie i był to doskonały powód do zorganizowania imprezy.

Magdalena Cielecka w złotej sukni i Małgorzata Kożuchowska w nowej fryzurze. Kto poza tym był na jubileuszu Gosi Baczyńskiej?

Na imprezie Gosi Baczyńskiej pojawiło się wiele gwiazd. Z projektantką świętowała Małgorzata Kożuchowska w nowej fryzurze, Magdalena Cielecka w pięknej złotej sukni, Monika Olejnik i Tomasz Ziółkowski, fotograf Marcin Tyszka, Robert Kozyra i Mikołaj Komar.

Na zdjęciach z jubileuszu zobaczymy też parę z pierwszych stron gazet Piotra Stramowskiego i Kasię Warnke czy Tomasza Olejniczaka i Bognę Sworowską.

Obszerną galerię zdjęć z jubileuszu Gosi Baczyńskiej obejrzycie na portalu plotek.pl.

Największe metamorfozy gwiazd. Niektóre celebrytki zmieniły się nie do poznania

Więcej o: