Jaka to melodia. Po Robercie Janowskim z teleturnieju odchodzą kolejne znane twarze. Wśród nich wokalista Grzegorz Wilk

Z programu Jaka to melodia odszedł niedawno Robert Janowski, ale to nie koniec zmian. Okazało się, że podobną decyzję podjęły także inne osoby odpowiedzialne za teleturniej.

Niedawno internet obiegła informacja o tym, że z popularnego teleturnieju Jaka to melodia odchodzi jego wieloletni prowadzący Robert Janowski. Fani nie ukrywali zawodu. Wkrótce okazało się też, że miejsce Janowskiego zajmie Norbi.

Kto oprócz Roberta Janowskiego odchodzi z Jaka to melodia?

Według portalu plejada.pl, Robert Janowski nie jest jedyną osobą, która opuści ekipę programu Jaka to melodia. W teleturnieju nie zobaczymy już także wokalisty Grzegorza Wilka czy pianisty Roberta Osama. Program będzie również uboższy o głosy wokalistek Anety Figiel i Agaty Dąbrowskiej.

Jaka to melodia. Kto zostanie w programie?

Chociaż w Jaka to melodia zmian nie brakuje, wiele znanych twarzy deklaruje dalszy udział w teleturnieju. Wśród nich znajduje się np. saksofonistka Lena Zuchniak. W programie zobaczymy też Marka Kaliszuka.

Już od września dużo nowych dźwięków ode mnie w programie "Jaka to melodia"! Mam nadzieję, że będzie pięknie - pisze muzyk na swoim Instagramie.

Najlepsze wpadki 'Jaka to melodia?'. Pamiętacie je wszystkie? Jedna to nasza ulubiona

Więcej o: